STSO Yönetimi Şehre Dair Konuları Milletvekili Toy’a Anlattı

Başkan Özdemir, "Sivas’ta bulunan 5 Organize Sanayi Bölgesinin de hızlı bir şekilde teşvik kapsamına alınarak desteklerden faydalanmalı." dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

STSO Yönetimi Şehre Dair Konuları Milletvekili Toy’a Anlattı

Hakan BAKAR/SİVAS/BHA

 

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası (STSO) Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısının Onur Konuğu AK Parti Sivas Milletvekili Rukiye Genç Toy oldu.
STSO Meclis Toplantı Salonunda Meclis Başkan Vekili Semih Selman Bozkurt Başkanlığında, STSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, Yönetim Kurulu Üyeleri ve meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda, Sivas Milletvekili Rukiye Genç Toy, Sivas ve ülke gündemine yönelik birçok alanda önemli açıklamalarda bulundu.

Toplantının açılışını gerçekleştiren STSO Yönetim Kurulu Başkanı Zeki Özdemir, “Sayın vekilimize meclis toplantımıza iştirakinden dolayı teşekkür ediyorum. Sorumluluk alanlarımız ve yetkilerimiz farklı olsa da hizmet etme gayretimizin ortak noktası Sivas’a olan sevdamızdır. Şehrimizin ekonomik ve sosyal anlamda gelişmesi için Oda meclisimizde aldığımız kararları siz siyasilerle paylaşmaya gayret ediyoruz dedi.
Sivas-İstanbul Yüksek Hızlı Tren seferlerinin başlamasından memnuniyet duyduğunu belirten Başkan Özdemir, Demirağ Organize Sanayi Bölgesinin gün geçtikçe büyüdüğünü ve orada yüksek teknolojik ürünlerin üretilmesini hedeflediklerini belirtti. Ayrıca Sivas’ta bulunan 5 Organize Sanayi Bölgesinin de hızlı bir şekilde teşvik kapsamına alınarak desteklerden faydalanması gerektiğini vurguladı.

Sivas Milletvekili Rukiye Genç Toy ise, STSO Meclisi ile fikir alışverişi içerisinde bulunmaktan mutluluk duyduğunu belirterek, “İstişare kültürüne önem verdiğimiz için bundan sonra Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımızla ve Meclis Üyelerimizle beraber sık sık bir araya gelmeyi istiyoruz. Burası sultan şehir Sivas’ımız, göz bebeğimiz, doğduğumuz yaşadığımız şehrimiz. Ben inanıyorum ki ancak hep birlikte olursak şehrimizi gerçekten gönlümüzdeki hak ettiği yere getirebiliriz. Sürekli sürdürülebilir bir ilerlemeyi sağlayabiliyorsak şehrimiz için bir şeyler yapabiliriz.” dedi.

STSO Yönetimi Şehre Dair Konuları Milletvekili Toy’a Anlattı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir