Bakan Yardımcısı Eminoğlu Elazığ’da ki yarışmalara katıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bakan Yardımcısı Eminoğlu Elazığ’da ki yarışmalara katıldı

Sıtkı Taşel – ELAZIĞ/ BHA

Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu bir dizi temaslarda bulunmak Elazığ’a geldi. Bakan Yardımcısı Eminoğlu ziyaretleri kapsamında ilk olarak Elazığ Valiliği’ni ziyaret etti.

Bakan Yardımcısı Eminoğlu’nu Elazığ Havalimanı’nda Elazığ Vali Yardımcısı Oltan Bayraktar, Genel Müdür Yardımcısı M. Tayyip Kahyaoğlu, Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren ve Hizmet Müdürleri karşıladı.

 

Bakan Yardımcısı Eminoğlu Elazığ programı kapsamında ilk olarak Elazığ Valiliği’ni, ‘Kültür ve Sanat Yarışmaları Doğu Anadolu Bölge Finali’nin’ açılışını yapmak üzere Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’ni, Elazığ Belediyesi’ni, Elazığ AK Parti İl Başkanlığı’nı ve ‘Gençlerle Söyleşi’ programını gerçekleştirmek için Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi’ni ziyaret etti.

Ziyaretleri kapsamında Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünü ziyaret ederek personeller ile hasbihal eden Bakan Yardımcısı Dr. Enes Eminoğlu daha sonra İl Müdürü Abdulsamet Eren ile birlikte Atatürk Stadyumu ve spor salonlarını gezdiler. Ardından Çimentaş Elazığspor kulübünü ve Kulüp Başkanı Serkan Çayır, AS Başkanı Mustafa Şerifoğulları ve yönetimini ziyaret etti.

Elazığ Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdulsamet Eren yaptığı açıklamada, “ Gençlik ve Spor Bakan Yardımcımız Sayın Dr. Enes Eminoğlu’nu şehrimizde ağırladık. Bakan yardımcımız Sayın Enes Bey ile birlikte Elazığ’da yapmış olduğumuz tüm tesisleri, spor komplekslerini, yatırımlarımızı ve il protokolünü ziyaret ettik. Aynı zamanda Fırat Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi’nde 22 Nisan’da başlayıp dört gün sürecek olan Kültür ve Sanat Yarışmaları Doğu Anadolu Bölge Finalleri’nin açılışını gerçekleştirdik. Bakan Yardımcımız Sayın Dr. Enes Eminoğlu, Elazığ Şehit Muammer Faruk Salgar Gençlik Merkezi’nde ‘Gençlerle Söyleşi’ programını yaparak gençlerimizle hasbihal etti. Bu anlamlı ziyaretlerinden ötürü Bakan yardımcımız Sayın Dr. Enes Eminoğlu’na teşekkür ediyorum. Ayrıca ilimizde yapılan Gençlik ve Spor yatırımları organizasyonlarından dolayı Sayın Bakanımıza ve Bakanlığımıza da çok teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Bakan Yardımcısı Eminoğlu Elazığ’da ki yarışmalara katıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir