İmamoğlu: Toplumdan Uzak Olan Hiç Kimse Başarı Elde Edemez

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ Sürsürü Mahallesi’nde İBB tarafından inşa edilen Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şantiyesinde incelemelerde bulundu. Ardından basın mensuplarına açıklamalar yaptı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İmamoğlu: Toplumdan Uzak Olan Hiç Kimse Başarı Elde Edemez

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Elazığ Sürsürü Mahallesi’nde İBB tarafından inşa edilen Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi şantiyesinde incelemelerde bulundu.

İmamoğlu,burada yaptığı açıklamada, “İstanbul’un, İstanbul halkının Elazığ’ın yaşadığı depremden sonra Elazığ’ımıza çok güzel bir hediyesi olacak. Gurur duyuyoruz.” dedi.

Başkan İmamoğlu, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, “İnsanlardan beslenirsiniz, doğruları onlardan görürsünüz. Toplumdan uzak olan hiç kimse başarı elde edemez.” diye konuştu.

Ekrem İmamoğlu’nun açıklamaları şöyle:

“Bugün Türkiye‘nin en büyük sıkıntı çektiği alanlardan birisi, ekonomik sıkıntının etkilediği taahhüt sektörü. Hem eleman tedariği çok zor deprem bölgesindeki yoğun inşaat sebebiyle. Ona rağmen arkadaşlarım çok güzel bir iş başardılar. İnşaatı neredeyse yüzde 50 seviyesine getirdiler. Önümüzdeki yaz hazırlanarak Elazığ’ımıza pırıl pırıl bir lise hizmete alınacak. İstanbul halkının Elazığ’ın yaşadığı depremden sonra kente çok güzel bir hediyesi olacak. Gurur duyuyoruz.”

“Hatırlarsanız Elazığ depreminde yine burada ziyaretimiz olmuştu. Vekilimiz, sağ olsun büyük bir çalışmayla Elazığ’ı nasıl ayağa kaldırabilir ve memleketin her kurumu nasıl iş birliği yapabilir konusunda çaba gösteriyordu. Okulun teklifini bize getirdi. Biz kabul ettik. Ardından bu okulla ilgili bir proje süreci başlattık.”

”Genel Başkanımızın Doğum Yeri Nazımiye’ye Uğrayacağım”

(CHP Lideri Kılıçdaroğlu‘yla ilgili soruya) “Öyle bir planlama yapmadık. Yapsaydık zevkle Genel Başkanımızla gelir, gezerdik. Genel Başkanımızın doğum yeri Nazımiye’ye de uğrayacağım. Orada da çok değerli bir konuk evi bitirmiştik. Oradan sevgilerimizi, saygılarımızı Genel Başkanımızla paylaşacağız” yanıtını verdi.”

”14 Yıldır Sahada Olmadığım Saniye Yok”

“14 yıldır sahada olmadığım saniye yok. Vatandaşın arasında olmazsam huzursuz olurum. İnsanlardan beslenirsiniz, doğruları onlardan görürsünüz, eleştirileri onlardan alırsınız, dertleşirsiniz, yüzleşirsiniz ve kendinizi yenilersiniz. Toplumdan uzak olan hiç kimse başarı elde edemez”

İmamoğlu: Toplumdan Uzak Olan Hiç Kimse Başarı Elde Edemez

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir