Avrupa Birliği’nin Ardahan projesi başladı

Ardahan balının e-pazarlaması için kurslar başladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Avrupa Birliği’nin Ardahan projesi başladı

ARDAHAN-BHA

Ardahan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Yılmaz Kaya’nın öncülüğünde, Avrupa Birliği’nin desteklediği “Geleceğin İnsana Yakışır İşleri” projesi kapsamında Ardahan Balının e-pazarlamasıyla (Online pazarlama) ilgili kurslar başladı.

Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki Katılım Öncesi Mali Yardım Aracı (IPA) tarafından finanse edilen bu program, “İstihdam, Eğitim ve Sosyal Politikalar Sektörel Operasyonel Programı” altında yürütülüyor. Başkan Yılmaz Kaya’nın öncülüğünde gerçekleştirilen proje, Ardahan’ın doğal kaynaklarından biri olan balın e-pazarlama yöntemleriyle tanıtımını ve satışını hedefliyor.

Başkan Kaya, e-pazarlama kursunun amacının bölgedeki ekonomik potansiyeli artırmak ve yerel üreticilere destek sağlamak olduğunu vurgularken aynı zamanda e-ticaret alanında deneyimi olmayan bireylerin yeteneklerini geliştirerek iş olanaklarını genişletmeyi hedeflediklerini belirtti. Ardahan’a hayırlı olmasını temenni eden Başkan Kaya, projenin bölgenin kalkınmasına önemli katkılar sağlayacağına inandıklarını ifade etti.

Avrupa Birliği’nin Ardahan projesi başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir