Milletvekili Muammer Avcı’dan 23 Nisan kutlama mesajı

AK Parti Zonguldak Milletvekili Muammer AVCI, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı 104. Yılı sebebiyle kutlama mesajı yayımladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Milletvekili Muammer Avcı’dan 23 Nisan kutlama mesajı

Milletvekili Muammer AVCI” Milli Mücadelenin karargâhı, milli egemenliğin sembolü Türkiye Büyük Millet Meclisimizin açılışının 104. Yıl dönümünde, aydınlık yarınların teminatı çocuklarımızın sevinçle karşıladığı, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyorum. 23 Nisan 1920’de kurulan TBMM, “ egemenlik kayıtsız şartsız milletindir” ifadesiyle milli mücadelenin şiarını belirlemiş, Cumhuriyetin temellerini atmıştır. “ dedi.

Gazze’de ki çocukların gözyaşı, insanlığın en ağır yükü

Milletvekili Muammer AVCI açıklamasında Gazze’de hayatını kaybeden çocuklara dikkat çekerek “ 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda bir yandan çocuklarımızın sevincini paylaşırken bir yandan da Gazze’de İsrail zulmü ile hayatlarını kaybeden çocukların hüznünü yaşıyoruz. Gazze’de akan kan, dökülen gözyaşı karşısında sessiz kalanlar, bu ağır vebalin altında bir gün mutlaka ezilecekler “ dedi

Şehitlerimize her daim minnet borçluyuz

Milletvekili Muammer AVCI “104 yıl önce kurulan Gazi Meclisimizde bugün ülkemiz ve milletimiz için hizmet etmek üzere çalışıyorsak şüphesiz en büyük minneti şehitlerimize ve kahraman gazilerimize borçluyuz. Bu vesileyle, Milli Mücadelemizde düşmana karşı amansız bir mücadele veren,
Gazi Mustafa Kemal’ i, silah arkadaşlarını minnetle yad ediyoruz. Vatanı, Milleti, Bayrağı, Mukaddesatı için şehadet mertebesine ulaşmış şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz mekânları cennet olsun. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlu olsun.” sözleriyle açıklamasını tamamladı.

Milletvekili Muammer Avcı’dan 23 Nisan kutlama mesajı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir