Başkan Genç’ten Hayrat’a proje müjdesi

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, seçim sonrası ilçe ziyaretlerine, seçimde en büyük desteği veren Hayrat ilçesinden başladı. Her seçimde Hayrat’ın üstün bir irade ortaya koyduğunu belirten Başkan Genç, ilçeye güzel projeler yapacağını söyledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

 Başkan Genç’ten Hayrat’a proje müjdesi

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, 31 Mart yerel seçimlerinin ardından ilçe ziyaretlerine başladı. Başkan Genç, ilk ziyaretini oy oranıyla Türkiye’de 2., Trabzon’da 1. olan Hayrat ilçesine yaptı. Başkan Genç, burada ilçe teşkilatını ziyaret ederken muhtarları ve esnafları da ihmal etmedi. Hayrat’ın her zaman tam desteğini aldıklarını belirten Başkan Genç, “İlçe ziyaretlerimize Hayrat’ımızdan bismillah dedik. Hayrat’ımız her zaman medarıiftiharımız olmuştur. Ziyaretlerime birinci ilçemizden başlayacağım diye söz vermiştim. O sözümün de gereğini yerine getirdim. Türkiye’de her zaman Hayrat ilçemiz derece yapıyor. Trabzon’da yüzde 72 civarı bir oy aldık. Artık bu saatten sonra oy versin vermesin Hayrat’ın tamamına hizmet edeceğiz” dedi.

GÜZEL PROJELERİMİZ OLACAK
Her seçimde Hayrat’ın üstün bir irade ortaya koyduğunu ifade eden Başkan Genç, “Bu da Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın arkasında olan bir duruştur. Hayrat’ımız cumhurbaşkanımızın yürüyüşünün arkasında, partimizin kuruluşundan itibaren Türkiye’de derece yaparak duruyor. Allah başımızdan eksik etmesin. Allah ona uzun ömürler versin. Hayrat’a güzel projelerimiz olacak demiştim. Çok iş yapacağız. Bütün konularımızı ele alacağız, konuşacağız ve çözeceğiz. Biz bu şehrin evladıyız. Altyapıdan geliyoruz, her şeye vakıfız. İl başkanlığı yaptık, belediye başkanlığı yaptık. Bu sözümü de hatırlatayım. Başkanımla istişare edip projelerimizi Hayrat’ımıza kazandıracağız. Burada tecrübeli bir belediye başkanımız var. Değerli muhtarlarımız var. Hayrat’ımıza güzel hizmetler bu dönem de devam etsin. Bu bizim hem isteğimizdir hem de görevimizdir. Önceliklerimizi belirleyelim. Hiçbir sözümüzü geride bırakmayacağız, hayata geçireceğiz” şeklinde konuştu.

KUDÜS BİZİM KIBLEMİZDİR
Gazze’de yaşanan katliamlara vurgu yapan Başkan Genç, “Bizim üstümüzde başka bir sorumluluk var. Şu anda katledilen Gazze’deki o çocuğun, o kadının hukuku da bizim sorumluluğumuzdadır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan böyle bakıyor. Ecdadımız da böyle baktı. O coğrafyaları bu anlayışla yönettiler. Hem inancımızdan hem de medeniyetimizden sorumluluğumuz var. Cenab-ı Allah İslam’ın bayraktarlığını Türk milletine nasip ettiği için sorumluluğumuz var. Tarih bu dönemi ayrıca yazacak. İsrail ile olan ekonomik ilişkiler askıya alındı. Bunlar maalesef katil ve soykırımcı. Bizi de Anadolu’dan Orta Asya’ya sürmek istediler ama dedelerimiz bu topraklar için kan döktü. Bu topraklar ilelebet Türk yurdu olarak kalacak, Müslüman yurdu olarak kalacak. Kudüs bizim kıblemizdir. Kudüs bizim miracımızdır” dedi.

SİZİ HAYRATLI GİBİ SEVİYORUZ
Hayrat Belediye Başkanı Mehmet Nuhoğlu, “Hayratlılar olarak sizi hemşehrilerimiz gibi biliyor, Hayratlı gibi seviyoruz. Sizin de Hayrat’a kendi ilçeniz gibi sahip çıkacağınızdan hiç şüphemiz yok. Size bundan sonraki yapacağınız hizmetlerden dolayı başarılar diliyorum” cümlelerine yer verdi. Hayrat İlçe Başkanı Serkan Karaahmetoğlu ise, “Hayrat sizi kendi evladından ayırmadı. Kendi öz evladı gibi destek verdi. Yerel seçimlerde Hayrat, Trabzon birincisi, Türkiye ikincisi olmuştur. İlk ziyarete Hayrat’tan başladığınız için size ayrıca teşekkür ediyoruz. Hep beraber istişareli çalışmalarımızla devam edeceğiz” diye konuştu.

 Başkan Genç’ten Hayrat’a proje müjdesi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir