19 Mayıs Turhal’da coşkuyla kutlanacak

Turhal Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı için hazırladığı kutlama programını duyurdu. Program, birbirinden renkli ve coşkulu etkinliklerle dolu olacak.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

19 Mayıs Turhal’da coşkuyla kutlanacak

Kutlamalar, 17 Mayıs’ta saat 19:00’da Kocakavak Millet Bahçesi’nde gerçekleşecek bir konserle başlayacak. 18 Mayıs’ta ise 13:00-18:00 saatleri arasında çeşitli etkinlikler düzenlenecek. Aynı gün akşam saat 19:00’da belediye binası önünden Millet Bahçesi’ne kadar kortej yürüyüşü gerçekleştirilecek. Yürüyüşün ardından “Enstrümanını Al

Gel” programı ile müzikseverler bir araya gelecek. 19 Mayıs’ta ise sabah saat 10:00’da Kapalı Spor Salonu’nda resmi bir program düzenlenecek. Akşam saat 20:30’da ise Millet Bahçesi’nde bir konser ile kutlamalar sona erecek.

Başkan Ural tüm vatandaşları kutlamalara davet etti.

Turhal Belediye Başkanı M.Erdem Ural, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için çok güzel ve geniş kapsamlı bir program hazırladıklarını belirterek, “Ulu Önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün gençliğe armağan ettiği bu anlamlı günü, hep birlikte coşkuyla kutlayacağız. 17 Mayıs Cuma günü başlayan kutlama programımız 19 Mayıs günü belediyemiz önünden başlayarak Millet Bahçemize kadar devam edecek kortej yürüyüşümün ardından konserimizle son bulacak. 19 Mayısı, bu anlamlı günü dolu dolu bir programla kutlayacağız. Tüm hemşehrilerimizi 3 gün boyunca kutlayacağımız 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı programlarımıza davet ediyorum. şeklinde konuştu.

19 Mayıs Turhal’da coşkuyla kutlanacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir