Turhal’da Tebrik Çiçekleri bağışa dönüştü

Turhal’da yerel seçimlerin sonucunda Turhal Belediye Başkanı olan M.Erdem Ural 3 Nisan günü sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu ‘’Çiçek gönderme, bağış yap’’ çağrısı tebriklerde çiçek gönderecek olan vatandaşlar tarafından karşılık buldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turhal’da Tebrik Çiçekleri bağışa dönüştü

TOKAT-BHA

Çağrıya uyan vatandaşların çiçek göndermek yerine Turhal Belediyesi Aşevi’ne ait banka hesap numarasına yapmış oldukları bağışlar, kayda değer bir miktara ulaştı.

30 Nisan itibariyle 42.297 TL’ye ulaşan rakam ile Aşevi vasıtasıyla Turhal’daki ihtiyaç sahiplerine destek olunduğunun altını çizen Başkan Ural; ‘’Halkımızın büyük teveccühü ile üstlendiğimiz Turhal Belediye Başkanlığı görevimize başladığımızda, vatandaşlarımızın hayırlı olsun ziyaretlerinde getireceği, göndereceği çiçeklerin daha hayırlı işlere dönüşmesi için sosyal medya hesaplarımızdan bir çağrıda bulunduk. Çiçek göndermek yerine bu çiçeklerin ücretlerini Belediyemize ait Aşevimizin banka hesaplarına bağış olarak yatırılmasını istedik. Sağ olsun vatandaşlarımızda bizleri kırmayarak bu çağrımıza uyarak Aşevimize bağışta bulundular. Aşevimizin hesabında bugün itibariyle 42.297 Tl bağış bulunuyor. Duyarlı davranan şehrimizdeki ihtiyaç sahiplerine yardımcı olmak için çorbada tuzu bulunan tüm hemşerilerime teşekkür ediyorum.’’ dedi.

Turhal’da Tebrik Çiçekleri bağışa dönüştü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir