Turhal’da Anneler Günü Kutlamaları Devam Ediyor

Turhal'da Anneler Günü etkinlikleri coşkuyla devam ediyor. Turhal Belediyesi'nin ev sahipliğinde Dağevi Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen özel program, renkli görüntülere sahne oldu. Anneler Günü programına katılan annelere çiçekler hediye edilirken, açık hava konseri ve ikramlarla dolu bir gün geçirildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turhal’da Anneler Günü Kutlamaları Devam Ediyor

ANKARA-BHA

Programda, Turhal’ın ilk kadın belediye başkan yardımcısı Hülya Benli konuşma gerçekleştirdi. Benli, katılımcılara hitaben, “Öncelikle hepiniz hoş geldiniz. Böyle anlamlı bir günde sizlerle bir arada olmak beni çok mutlu ediyor. Turhal’ın ilk kadın belediye başkanı olmaktan gurur duyuyorum ve bu farkındalığı oluşturan Belediye Başkanımız Erdem Ural’a ve kutlamalara katılan herkese teşekkür ediyorum” dedi.
Ardından söz alan Turhal Belediye Başkanı Erdem Ural’ın eşi Hatice Ural, anneleri özel hissettiren bir konuşma yaptı. Ural, “Bu güzel etkinliği düzenleyen belediyemize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Ancak en büyük teşekkürü siz değerli annelere yapmak istiyorum. Anneler Günü’nüzü en içten dileklerimle kutluyorum. Sizler iyisiniz ki dünya iyidir, siz güzelsiniz dünya güzel. İyi ki varsınız” şeklinde konuştu.
Programda söylenen şarkılara kadınlar coşkuyla eşlik ederken, keyifli anlar  yaşandı. Kadınlar, doyasıya eğlenerek Anneler Günü’nü kutladılar. Turhal’daki bu anlamlı etkinlik, katılımcılar arasında memnuniyetle
karşılandı.
Turhal’da Anneler Günü Kutlamaları Devam Ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir