Uzman Eğitici Tokuş’tan ulusal egemenlik vurgusu

Yeni Mesleğim Eğitim Kurumları Kurucusu, Gündem Sivas imtiyaz sahibi Mehmet Erdem Tokuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Uzman Eğitici Tokuş’tan ulusal egemenlik vurgusu

Bilal ÇAKMAK / SİVAS-BHA

Mehmet Erdem Tokuş, mesajında ulusal egemenliğe vurgu yaparak, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 104. yıl dönümü ve 23 Nisan’ı “geleceğimizin teminatı” olarak nitelendirerek, çocukların eğitim ve gelişimine verilen önemin altını çizdi.

“Çocuklarımız, geleceğimizin teminatıdır”

Yapmış olduğu açıklamasında Tokuş, “Bugün, milletimizin bağımsızlık ve özgürlük iradesini ilan ettiği önemli bir dönüm noktasıdır. Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bizlere bu vatanı, bu bayrağı, bu devleti ve bu günleri armağan eden, canını feda eden tüm kahramanlarımızın, şehitlerimizin mekanları cennet olsun. Çocuklarımız, geleceğimizin teminatıdır.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün de söylediği gibi, ‘Küçük hanımlar, küçük beyler! Sizler hepiniz geleceğin bir gülü, yıldızı ve ikbal ışığısınız. Memleketi asıl ışığa boğacak olan sizsiniz‘ Çocuklarımızın, ışık dolu gelecekleri için sevgiyle, özgüvenle ve bilgiyle yetişmeleri için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız. Eğitimleri ve gelişimleri için destek olmalıyız. Geleceğimiz, ümidimiz, gururumuz olan çocuklarımızı milli ve manevi değerlerimize bağlı nesiller olarak yetiştirerek ülkemizin yarınlarına hazırlamak hepimizin en önemli görevidir” ifadelerini kullandı.

 

Uzman Eğitici Tokuş’tan ulusal egemenlik vurgusu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir