Artık Sivas’ta da üretiliyor

Ezel Kozmetik ürün yelpazesine yeni bir ürün daha ekledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Artık Sivas’ta da üretiliyor

Hakan BAKAR/SİVAS-BHA

Ezel Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Ünal Karaca, bulaşık makinesi kapsülü üretimine başladıklarını sosyal medya hesabından duyurdu.

1990’lı yılların başından itibaren Sivas’ta üretim yapan firma, 2006 yılında ise Dermokil markası, “Kilden gelen güzellik” sloganı ile kozmetik sektöründe üretim yapmaya başladı. Firma daha sonra EZEL Kozmetik, Dermokil markası adı altında cilt bakım, saç bakım, el ve vücut bakım, hiperpigmentasyon kategorilerinde yaklaşık 500 adet ürün üreterek, Sivas Organize Sanayi Bölgesi’nde 20.000 m2’lik alanda üretim faaliyetlerini sürdürmekte.

4 yıllık ar-ge çalışmaları sonucunda bulaşık makinesi kapsülü üretimine başladıklarını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyuran, Karaca, “Milli duygularla hazırladığımız 4 yıllık ar-ge çalışma ürünümüz kapsülde devrim yarattık. İnovatif, yenilikçi, kireç çözücü, tuz, parlatıcı, deterjan içeren 4 ü 1 arada özelliği ve çocuk kilidi özel ambalajı ile Tems Bulaşık Makinesi Kapsülünü saygıyla arz ediyoruz. Ülkemize hayırlı olsun.” dedi.

Artık Sivas’ta da üretiliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir