Sakarya Büyükşehirle Altı Haftalık Yaz Kursları Başladı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, yaz projesine başladı. Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yaz kursları tüm hızıyla devam ediyor. 7-14 yaş arası 200’ü aşkın öğrencinin katıldığı yaz kurslarında geleneksel okçuluk, satranç, spor tırmanışı ve drama olmak üzere dört branşta eğitim veriliyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sakarya Büyükşehirle Altı Haftalık Yaz Kursları Başladı

SAKARYA – BHA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Yaşayarak Öğrenme Macera Park’ta yaz kursları devam ediyor. 7-14 yaş arası öğrencilerin geleneksel okçuluk, satranç, spor tırmanışı ve drama branşlarında eğitimler aldığı Macera Park’ta öğrenciler yaz tatillerini öğrenerek geçiriyor. Öğrenmenin, özgüvenin ve heyecanın merkezi olan Macera Park’ın yaz kurslarına 200’ü aşkın öğrenci katılıyor.

Eğitim Süresi Altı Hafta

Macera Park’ın yaz kurslarındaki satranç dersinde öğrenciler oyununun temel disiplinlerini öğrenirken düşünme becerilerini de geliştiriyorlar. Geleneksel okçuluk dersinde ise öğrenciler tutuş, kabiliyet ve hedef vurma gibi eğitimler alarak hünerlerini sergiliyor. Öğrenciler drama dersinde tiyatro sanatını icra ederken spor tırmanışı dersinde ise Macera Park’ın adrenalin dolu parkurlarında tırmanış eğitimleri alıyorlar. Öğrencilerin yeteneklerini keşfettiği yaz kursları 6 hafta süresince devam edecek.

Sakarya Büyükşehirle Altı Haftalık Yaz Kursları Başladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir