Böcek Kepez’de kadınlarla buluştu

Başkan Böcek Kepez’de kadınlarla buluştu Aksu’da seçim ofisi açılışı yaptı “Ranta dönük değil halka dönük projeler ürettik”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kepez’de CHP Kadın Kolları Buluşması’na katılan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, Aksu’da Güzelyurt Seçim Ofisi’nin açılışını yaptı. Sosyal belediyecilik anlayışıyla kimseyi ötekileştirmeden Antalya’ya hizmet ettiklerini vurgulayan Başkan Böcek, ranta dönük değil halka dönük projeler gerçekleştirdiklerini söyledi.

Resim

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, seçim çalışmaları kapsamında ilçelerde vatandaşlarla buluşuyor. Başkan Muhittin Böcek, Kepez’de gerçekleştirilen CHP Kadın Kolları Buluşması’na katıldı. Başkan Böcek. CHP İl Başkanı Nail Kamacı, CHP Milletvekilleri Aliye Coşar, Sururi Çorabatır, Cavit Arı, Kepez Belediye Başkan Adayı Mesut Kocagöz ile birlikte partili kadınlarla bir araya geldi. Büyük coşkunun yaşandığı buluşmada Başkan Böcek, kadınlarla birlikte halay çekti. Başkan Böcek, yeni dönemde de yine elleri öpülesi kadınların desteğiyle Antalya’nın 19 ilçesi 913 mahallesinde çalmadık kapı bırakmayacaklarını, aynı azim ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Resim

SOSYAL BELEDİYECİLİK

Geçen 5 yıllık süreçte iyi günde kötü günde vatandaşların hep yanında olduklarını, sosyal belediyecilik anlayışıyla dertlere derman olduklarını anlatan Başkan Böcek, “Hatırlar mısınız? Maaşları bile ödeyemez demişlerdi. Personelimizin maaşını günü güne ödedik. Geçenlerde maaşlarına yaptığımız yüksek artışla, önemli bir destek verdik. Destek olmaya da devam edeceğiz” dedi.

Resim

HEP BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Antalya’da içme suyunu Türkiye’nin en ucuzu haline getirdiklerini belirten Başkan Böcek, engellilere 10 ton, öğrencilere 5 ton suyu ücretsiz verdiklerini kaydetti. Başkan Böcek, yerelden kalkınma ilkesiyle üreticilere önemli destekler sağladıklarını, tüm vatandaşların mutluluğu için çalıştıklarını dile getirdi. Ranta dönük değil halka dönük projeler gerçekleştirdiklerini söyleyen Başkan Böcek, genel sekreteri ve birçok daire başkanı kadın olan Antalya Büyükşehir Belediyesi’ni kadınlarla birlikte yönettiklerini kaydetti. Meclis üyeliklerinde ve belediye başkanlığında daha fazla kadın görmek istediklerini dile getiren Başkan Muhittin Böcek, “Antalyamızı hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

AKSU’NUN KOKU SORUNUNU ÇÖZDÜK

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Böcek, CHP Aksu Belediye Başkan Adayı İsa Yıldırım ile birlikte Güzelyurt Seçim Ofisi’nin açılışını yaptı. Yörükler diyarı Aksu’nun aynı zamanda önemli bir tarım ve turizm merkezi olduğunu hatırlatan Başkan Böcek, göreve geldiklerinde koku sorunu yaşayan Aksu’da kanalizasyonu tamamladıklarını ve koku sorununu çözdüklerini söyledi. 242 kilometre içme suyu hattı da dahil Aksu’ya önemli alt yapı yatırımları yaptıklarını anlatan Başkan Muhittin Böcek, Pınarlı Pazaryeri inşaatını da bitirmekte olduklarını aktardı.

Resim

HERKESİN OYUNA TALİBİZ

Sosyal belediyecilik anlayışı içerisinde kimseyi ötekileştirmeden Antalya’ya hizmet ettiklerini vurgulayan Başkan Böcek, sözlerini şöyle tamamladı: “Seçim sloganımız ‘Herkesin Başkanı.’ İsa başkanım da herkesin başkanı olacaktır. Hem Cumhuriyetimize sahip çıkacağız, hem de herkesin belediye başkanı olacağız. Kendisini Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı kabul eden, ezanımıza al bayrağımıza cumhuriyetimizin değerlerine inanan, Atamızın devrimlerine inanarak yürüyen hangi partiden olursa olsun bütün vatandaşlarımızın oyuna talibiz. Bütün vatandaşlarımızı ayırt etmeden onlarla kucaklaşarak, aynı azim ve kararlılıkla yürümeye devam edeceğiz.”

Böcek Kepez’de kadınlarla buluştu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir