Ordu Büyükşehir yol çalışmalarına devam ediyor

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesine bağlı Yeşilköy, Kutluca, Sırakovancı ile Fatsa  Yalıköy Mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunu asfalt ile buluşturdu. Tamamlanan çalışmayla birlikte vatandaşlara standardı yüksek konforlu bir ulaşım hizmeti sunuldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ordu Büyükşehir yol çalışmalarına devam ediyor

ORDU – BHA

Türkiye’nin en zorlu coğrafyalarından birine sahip olan Ordu’da, ulaşıma yapılan yatırımlar sürüyor. İlçe merkezlerinde, altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarını sürdüren Büyükşehir ekipleri, kırsal yol ağlarındaki mahalle ve grup yollarını da konforlu bir yapıya dönüştürüyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalarla gerek kent merkezlerinde gerekse mahalle yollarındaki birçok noktada yoğun bir mesai gerçekleştiriliyor. İl genelinde belirli bir program çerçevesinde gerçekleşen yatırımlarla, vatandaşlara konforlu bir ulaşımın kapıları aralanıyor.

İki ilçeye hizmet verecek

Ordu Büyükşehir Belediyesi, Perşembe ilçesine bağlı 3 mahalle ile Fatsa ilçesine bağlı 1 mahalleye hizmet verecek olan yolda başlattığı 1,5km’lik emülsiyon asfalt çalışmasını tamamladı. Yapılan çalışma ile birlikte vatandaşlar standardı yüksek konforlu bir ulaşıma kavuşmuş oldu.

Vatandaşlardan Başkan Güler’e teşekkür

Yıllardır yolun yapılmasını bekleyen vatandaşlar, Başkan Güler ve ekibine teşekkür etti. Yılların hayalinin gerçeğe dönüştüğünü görmekten son derece memnun olduklarını ifade eden vatandaşlar, “Yıllardır buranın asfaltlanmasını istiyorduk. Başkanımız sağ olsun bizim bu mağduriyetimize kayıtsız kalmadı. Hayalimizi gerçeğe dönüştürdü. Kısa süre önce başlayan çalışma bugün tamamlandı. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” diye konuştular.

Ordu Büyükşehir yol çalışmalarına devam ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir