Çamaş’ın Yollarına ‘Sıcak’ Çözüm

Çamaş’ın Yollarına ‘Sıcak’ Çözüm Ordu Büyükşehir Belediyesi Çamaş ilçesinde 3 mahallenin bağlandığı ilçe merkezinde bulunan en işlek güzergahlardan Taşoluk Mahallesinde sıcak asfalt çalışması başlattı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çamaş’ın Yollarına ‘Sıcak’ Çözüm

ORDU – BHA

Zayıf zemin çalışmaları ardından sıcak asfalt çalışmaları başlatılan 2,5 km’lik Taşoluk Mahallesi güzergâhı Sucuali, Sarıyakup ve Çavuşbaşı mahallelerine de ulaşım sağlıyor.

Ordu’da mahalle ve grup yollarının yanı sıra ilçe merkezlerinde yer alan noktalar da sıcak asfalt konforuna kavuşuyor. Türkiye’nin en zorlu coğrafyasında, kırsal kesimdeki mahallelere ulaşımı sağlayan güzergahlarda özverili bir çalışma yürüten Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Dairesi Başkanlığı ekipleri, ilçe merkezlerinde altyapısı yenilenen güzergahlarda da asfalt çalışması yürütüyor.

Çamaş Belediye Başkanı Ayparçası: “Büyükşehir Belediyemizi Her Zaman Yanımızda Bulduk

Çamaş Belediye Başkanı Mahmut Ayparçası 4,5 yılda Büyükşehir Belediyesi ile güzel bir çalışma gerçekleştirdiklerini söyleyerek, Başkan Güler ve ekibine teşekkür etti.

Başkan Ayparçası, konuşmasında şu görüşlere yer verdi: “Biz Çamaş Belediyesi olarak Büyükşehir Belediyemizle çok güzel bir uyum ve ahenk içerisinde koordineli bir şekilde çalışıyoruz. İlçemizde de bu 4,5 yılda çok güzel işler yaptık. Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler her konuda bizim yanımızda oldu, destek verdi vermeye de devam ediyor. Bugüne nasipmiş çok teşekkür ediyorum Büyükşehir Belediye Başkanıma. O bizim hem siyasi büyüğümüz hem rehberimiz hem de örnek aldığımız kıymetli bir değerimiz. Biz her zaman Çamaş ilçesi olarak Büyükşehir Belediyemizi yanımızda bulduk”

Muhtarlardan Başkan Güler’e Teşekkür

Çamaş Taşoluk Mahallesi Muhtarı Ahmet Şahin ve Sucuali Mahallesi Muhtarı Savaş Demircan da yapılan çalışmalar için Başkan Güler ve ekibine teşekkür ederek, “Öncesinde toz ve çamur nedeniyle mağduriyet yaşadığımız yolumuz sıcak asfalta kavuştu. Çok önemli bir güzergahtı bugüne nasip oldu. Büyükşehir Belediyemize teşekkür ederiz. Sabrettik, çok şükür sabrımızın sonu selamet oldu” diye konuştu.

Çamaş’ın Yollarına ‘Sıcak’ Çözüm

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir