Bahçeli: 17 Mart’ta 14. Olağan Kurultayımızı Yapacağız

Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin Merkez Yönetim Kurulu (MYK) toplantısı sonrasında basın toplantısı düzenledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahçeli: 17 Mart’ta 14. Olağan Kurultayımızı Yapacağız

Yerel seçimlere ilişkin konuşan Bahçeli, “Zillet tortularının kazınmasını amaçlıyoruz. Türkiye’nin zaman kaybetmeye tahammülü yoktur” ifadelerini kullandı.

Bahçeli, Türkiye’nin oyun kurucu vasfıyla bu zorlu şartlar altında varlığını ortaya koyduğunu belirtti. MHP olarak ne yaptıklarını bildiklerini vurgulayan Bahçeli, Cumhur İttifakı olarak yeni projeleriyle güçlerine güç katacağına inandıklarını dile getirdi. MHP’nin milletin desteği olmadan hiçbir irtibat ağının yanlarında olamayacağının altını çizdi.

Cumhuriyet’in yeni yüzyılını omuzlayacaklarını ifade eden Bahçeli, 17 Mart’ta 14. Olağan Kurultaylarını gerçekleştireceklerini ve MYK’da kurultay ve seçim takvimini ele aldıklarını belirtti. Siyasetteki amacın, hoş bir sada bırakmak olduğunu belirten Bahçeli, hizmet edenin himmet göreceğine inandıklarını ve haklı mücadelelerini diri tutma çabasında olduklarını ekledi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin öne çıkan başlıkları;

“Türkiye oyun kurucu vasfıyla bu şartlar altında ben de varım diyerek varlığını ibra ve ifşa etmektedir.

MHP olarak ne yaptığımızı biliyoruz. Cumhur ittifakı olarak yeni projelerimizle gücümüze güç katacağımıza inanıyoruz. MHP başında sonunda önünde arkasında milletin olmadığı hiçbir irtibat ağının bugüne kadar yanında olmamış bundan sonra da olması düşünülemez.

Cumhuriyet’in yeni yüzyılını omuzlayacak ekibimizle gücümüze güç katacağımıza inanıyoruz. 17 Mart’ta 14. Olağan Kurultayımızı yapacağız. MYK’da kurultay ve seçim takvimimizi ele aldık.

Siyasetteki maksadımız gök kubbede hoş bir sada bırakmaktır. Hizmet edenin himmet göreceğini de gayet iyi bilmekteyiz.

Haklı mücadelemizi diri tutmanın gayretindeyiz

Bahçeli: 17 Mart’ta 14. Olağan Kurultayımızı Yapacağız

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir