Başkan Çelik: Gençlerimize daha iyi bir dünya bırakalım 

Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Metin Çelik, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 104’üncü yıl dönümü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Çelik: Gençlerimize daha iyi bir dünya bırakalım

Tüm çocukların bayramını tebrik eden ITSO Başkanı Metin Çelik mesajında şunlara yer verdi; “Bugün, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün çocuklara armağan ettiği, ulusumuzun egemenliğini ve bağımsızlığını simgeleyen gün! Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin açılışının 104. yıl dönümünü ve Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı´nı büyük bir gurur ve kıvançla kutladığımız bu güzel günde; yarının büyükleri çocuklarımızın sevincini ve coşkusunu paylaşmaktan büyük bir mutluluk duyuyorum.  23 Nisan 1920, milletin iradesini temsil eden Türkiye Büyük Millet Meclisi´nin açıldığı ve böylelikle ulusal egemenliğin kayıtsız şartsız milletin olduğunun tüm dünyaya duyurulduğu, Türk halkının egemenliğini ilan ettiği tarihtir.

Dünyada ilk defa çocuklara armağan edilen bayram olma özelliğini taşıyan ve tüm dünya çocuklarının ülkemizde buluştuğu bu özel günde çocukların neşesi ve umutlarıyla dolu yüzlerini görmenin mutluluğunu yaşarken, onların geleceğe olan umutlarını ve gücünü bir kez daha hatırlıyoruz. Onların özgür düşünceleri ve coşkuları, yarının liderleri olarak bizlere ilham veriyor. Geleceğimizi inşa edecek olan bu pırıl pırıl çocuklarımıza daha iyi bir dünya bırakmak için hep birlikte çalışalım. Bugün, çocuklarımıza sevgi ve saygıyla yaklaşarak, onların her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirelim.
Bu duygu ve düşüncelerle; Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere Kurtuluş Mücadelesi uğrunda can veren şehitlerimizi rahmetle; gazilerimizi minnetle anıyor, tüm dünya çocuklarının ve bütün ulusumuzun, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum.”

Başkan Çelik: Gençlerimize daha iyi bir dünya bırakalım 

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir