Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Depremde Hasar Gören ve Onarımı Devam Eden Ağcabey Camii’nde İncelemelere gitti

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 6 Şubat Depremi’nde hasar gören ve onarım çalışmaları devam eden Bahçe ilçesi Ağcabey Camii'nde incelemelerde bulunarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyarette Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı ve Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da yer aldı. Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a devam eden çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, 6 Şubat Depremi’nde hasar gören ve onarım çalışmaları devam eden Bahçe ilçesi Ağcabey Camii’nde incelemelerde bulunarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı. Ziyarette Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı ve Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da yer aldı. Bahçe Kaymakamı Aziz Kayabaşı, Vali Dr. Erdinç Yılmaz’a devam eden çalışmalar hakkında detaylı bilgi verdi.

  Vali Dr. Erdinç Yılmaz, incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, tarihi Ağcabey Camii’nin aslına uygun olarak onarımının tamamlanacağını ve vatandaşlarımızın hizmetine gireceğini ifade etti. Vali Yılmaz, Caminin onarımında çalışan personele kolaylıklar dileyerek ziyaretine son verdi.

    Programının devamında vatandaşlarımızın kendisine iletmek istediği sorun ve talepleri dinleyen Vali Yılmaz, taleplerin değerlendirilmeye alındığını ve imkânlar ölçüsünde çözümü için gayret göstereceklerini söyledi.

Haber:Berkay aşık

 

Vali Dr. Erdinç Yılmaz, Depremde Hasar Gören ve Onarımı Devam Eden Ağcabey Camii’nde İncelemelere gitti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir