TBMM Başkanı Kurtulmuş: Egemenlik ve tam bağımsızlıktan asla vazgeçmeyeceğiz

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Anıtkabir’i ziyaret etti. Kurtulmuş, "Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızı büyük bir coşkuyla kutluyoruz. Egemenlik ve tam bağımsızlık ilkemizden asla vazgeçmeyeceğiz" dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TBMM Başkanı Kurtulmuş: Egemenlik ve tam bağımsızlıktan asla vazgeçmeyeceğiz

Beraberindeki heyetle birlikte 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı sebebiyle Anıtkabir’e ziyarette bulunanan Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Numan Kurtulmuş, Anıtkabir özel defterini imzaladı.

Başkan Kurtulmuş, TBMM’nin sizlerin önderliğinde açılışın 104. yıl dönümü için buradayız. Bundan 104 yıl önce milletimizi bir araya getirerek bir diriliş destanı yazdınız” dedi. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımının büyük bir coşkuyla kutlandığını belirten Kurtulmuş, “Egemenlik ve tam bağımsızlık ilkemizden asla vazgeçmeyeceğiz” dedi.

TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş şu ifadelere yer verdi:

Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızın bayram ve sevinçlerini paylaşıyor, onların güvenli, vatanına bağlı olmaları için var gücümüzle çalışıyoruz. 23 Nisan’ın en içten dileklerimle kutluyor. Çocukların ve milletimizin refahı için nice bayramlar diliyorum. Başta Mustafa Kemal Atatürk ve 1. Meclisin milletvekilleri, aziz şehitlerimizin ruhu şad olsun.

TBMM Başkanı Kurtulmuş: Egemenlik ve tam bağımsızlıktan asla vazgeçmeyeceğiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir