Şehrin Yeni Konsepti Elazığ’da

ELAZIĞ'IN KALBİNDE YENİLİKÇİ KONSEPT: VERA KONSEPT GYO'NUN BAHAR KAMPANYASIYLA HAYALİNİZDEKİ DAİRE VE OFİSE KOLAYLIKLA SAHİP OLUN!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vera Konsept Gyo’nun Elazığ’ın kalbindeki yenilikçi projesi Konsept Vera için başlattığı Bahar Kampanyası ile kolaylıkla hayalinizdeki daire ve ofise sahip olma fırsatı sunuyor!

Özgün ve modern yaşamın akışını göz önünde bulundurarak özellikle tasarlanan Konsept Vera, şehir yaşamında yeni bir dönemin kapılarını aralıyor. Daire sahiplerinin sadece bir kaç adım ile tüm sosyal ve kurumsal ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri bu projede ; dünyaca ünlü markaların lüks mağazalarına , yüzme havuzunun da olduğu gelişmiş spor tesislerine , leziz yemekleri ile ünlü şık restoranlara ve çok daha fazlasına ulaşma imkanı tanıyor.

Elazığ’ın tarihi ve özgün yaşantısından ödün vermeden kaliteyi halka sunan Vera Konsept’in Bahar Kampanyasından yararlanabilecekler, 0 faizle ,%50 peşinatla anında tapularını alabiliyor ve 18 ay vadeyle ödeme seçeneğinden faydalanabiliyorlar

Proje, 1+1’den 7+1’e kadar değişen büyüklüklerde konutların yanı sıra, 8 farklı ofis tipiyle de dikkat çekiyor. Bu çeşitlilik, farklı yaşam tarzlarına ve ihtiyaçlara uygun bir seçenek sunmayı amaçlıyor. Vera GYO’nun müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak tasarladığı bu projede, yeşil teras tasarımıyla insanın doğayla temasını koruma odaklı bir yaklaşım benimseniyor. Hem ofis hem de daire planlamasında yer edinen bu özellik, projenin öne çıkan detayları arasında yer alıyor.

Vera Konsept GYO , Uygun koşullar ve esnek ödeme seçenekleri ile daire sahibi olmak isteyenleri bu fırsatı değerlendirmeye davet ediyor.

Şehrin Yeni Konsepti Elazığ’da

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir