Bolu Belediye Başkanı Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na eleştiri

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun değişim mesajını yorumlayan Kılıçdaroğlu'nun sözlerine tepki gösterdi. Özcan, “Herkes değişebilir de değişmeyecek tek lider benim diyor. Koltuk için susmam” dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Melih MERMER / BOLU

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, seçimlerden 12 gün sonra sessizliğini bozdu. Kılıçdaroğlu, katıldığı canlı yayında İmamoğlu’nun çağrısını yorumladı.

Belediye başkanlarının görevlerine devam etmesi gerektiğini dile getiren Kılıçdaroğlu; “Değişim çağrısı gayet güzel bir çağrı. Ben değişime karşıyım diyebilir misiniz? Hayatın kendisi değişim üzerine inşa edilmiştir. Siz değişim talebinde bulunuyorsunuz, bu değişim olacak zaten, bugün olmazsa yarın. Partilerin kendi kurultaylarını yapmaları, üyelerini seçmelerini, bunlar hayatın değişiminin bir gereğidir. Bu değişim, belli bir zaman dilimi içinde oluyor. Değişimin kendi içinde evreleri var. Değişim talebi olabilir” ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu’nun yaptığı açıklamalardan bir değişime açık olmadığı fikrini çıkaran Özcan sosyal medya hesabından yine esti gürledi.

“Değişimden nasibimi alırım”

Özcan; “Dün akşam Sn Genel Başkanı dikkatle izledim. Özetle değişim değişmeyen tek şey, her şey, herkes değişebilir de değişmeyecek tek lider benim diyor.Kusura bakmasın arkadaşlarım beni düşünerek yazma diyor ama Sn Kılıçdaroğlu ben de değişimin parçasıyım demeden susamam…Koltuk için susmam gerekir ise DEĞİŞİM’den nasibimi alırım” açıklamasında bulundu.

 

Bolu Belediye Başkanı Özcan’dan Kılıçdaroğlu’na eleştiri

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir