Basın Konseyi Bölgesel Semineri Samsun’da

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SAMSUN – BHA
Basın Konseyi’nin Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) ile imzaladığı ortaklık anlaşması çerçevesinde yürütülen “Güney Avrupa’da Medyaya Güven Oluşturmak: Kamusal Bir Görev Olarak Gazeteciliğe Destek Projesi” Samsun ayağı ile devam ediyor.

SEMİNER, İLGİLİ HERKESE AÇIK
Projenin bileşenlerinden biri olan bölgesel eğitim seminerlerinin dördüncüsü, 23 Nisan Salı Günü Samsun’da gerçekleşecek. Seminerde Basın Konseyi Yüksek Kurul Üyesi, Koç Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim görevlisi Doç. Dr. Murat Önok “Medyada Etik ve Etik Denetimi” hakkında bir konuşma yapacak. .

BÜYÜKŞEHİR OTOBÜS TAHSİS ETTİ
Atakum Belediyesi Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan seminere OMÜ İletişim Fakültesi ile OMÜ Hukuk Fakültesi öğrencileri için Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Çarşamba’dan araç kaldırılacak. Araç, Çarşamba’dan katılan öğrencileri seminerden sonra yine okullarına bırakacak. Seminer tüm gazetecilere ve katılımcılara da açık olacak.

AÇILIŞ KONUŞMASI YAZICI’DAN
Samsun Gazeteciler Cemiyeti’nin desteğiyle düzenlenecek olan ve saat 14.00’te başlayacak seminerin açılış konuşmasını Samsun Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Yazıcı yapacak.

Basın Konseyi Bölgesel Semineri Samsun’da

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir