Ardahan Belediyesi, yangın söndürme eğitimi verdi

Ardahan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü, Ardahan Belediyesi ile yaptığı işbirliği çerçevesin de ASH personeline yangın söndürme eğitimi verildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Ardahan Belediyesi, yangın söndürme eğitimi verdi

ARDAHAN-BHA

Yaz aylarıyla birlikte artan yangın riskine karşı sosyal hizmetler müdürlüğü personeli düzenlenen eğitimde yangın söndürme temel eğitimini Ardahan Belediyesi İtfaiye Müdürü Sercan Kamacı’dan aldı. Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personellerine yönelik verilen eğitim programı kapsamında, yangın çeşitleri, yangın tespiti, yangın söndürme teknikleri ve yangın anında alınacak önlemler gibi konular teorik olarak anlatıldı.

İtfaiye Müdürü Sercan Kamacı, hayatın her alanında lazım olacak yangın eğitimine katılan personele yangınla mücadelede konuları hakkında temel bilgileri anlattı. Kamacı, yangın söndürme ekipmanlarının doğru kullanımı konusunda pratik bilgiler paylaşarak, olası yangın durumlarında nasıl hareket edilmesi gerektiği hakkında da önemli bilgiler paylaştı.

Yangın söndürme eğitimine katılan Ardahan Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeline kurs bitimi sertifikaları itfaiye müdürü Sercan Kamacı tarafından takdim edildi.

Ardahan Belediyesi, yangın söndürme eğitimi verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir