Ankaralılar Efeler’in lezzetlerini çok beğendi

Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay tarafından hizmete açılan ve sadece kadınların istihdam edildiği 0 Kadın Emeği Tarımsal Ürün Fabrikası’nda tüketime hazır hale getirilen ürünlerin ünü ilçe sınırlarını aştı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Göreve geldiği günden bu yana hayata geçirdiği projeler ile üretimi destekleyen ve üreticilerin yaşamına dokunmayı sürdüren Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay’ın kente armağan ettiği %100 Kadın Emeği Tarımsal Ürün Fabrikası, ilçe tarımına katma değer kazandırmaya devam ediyor.

Efeler Belediyesi’nin kendisine ait tarım arazilerinde özenle yetiştirildikten sonra fabrikada hijyenik koşullar eşliğinde işlenen; enginar, şevketibostan, kestane şekeri, deniz börülcesi, deniz fasulyesi, kaya koruğu, erişte ile konserve haline getirilmiş domates ve biberlerin şöhreti ilçe sınırlarının ötesine ulaştı. Efeler’in doğal, sağlıklı ve besleyici ürünlerinin yeni durağı Ankara oldu. %100 Kadın Emeği Tarımsal Ürün Fabrikası’ndan başkente uzanan lezzet yolculuğunda; 16 bin 723 adet ürün başkentin en büyük gıda mağazaları arasında yer alan ‘City Gross’ un Yenimahalle ilçesindeki şubesinde oluşturulan yöresel lezzetler reyonunda vatandaşların beğenisine sunuldu. Ankaralılar, Efeler’in damak çatlatan ürünlerini çok beğendiğini söyledi.

Ankaralılar Efeler’in lezzetlerini çok beğendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir