Akçadağ İlçesinde eğitim başarısı yükseliyor

Akçadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Cengiz’in gelmesiyle birlikte başarı ivmesi yakalayan İlçede Öğrenciler geleceğe daha iyi hazırlanıyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Akçadağ İlçesinde eğitim başarısı yükseliyor

Kayhan İNCEOĞLU – BHA / Malatya

Son yıllarda Eğitim kalitesinde ilçeler arasında sıralamalarda sonlarda yerini bulurken 6 Şubat’ta Depremlerde yıkımın en fazla olduğu ilçelerden Akçadağ’da Eğitimde aksamalar yaşanmasına müsaade etmeyen ve Akçadağ İlçesine Milli Eğitim Müdürü olarak atanan Ramazan Cengiz’in gelmesiyle birlikte Eğitim kalitesinde ciddi bir artış ve akabinde başarılarda kendiliğinden gelmeye başladı.

Özellikle saha çalışmalarına büyük önem veren, kırsal ve Merkez demeden okullarda öğrenci ve öğretmenler ile bir araya gelerek çalışmaları koordine ederek Başarı çıtasını yükselmesini sağlayan Akçadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Cengiz okul ziyaretlerine devam ediyor.

Akçadağ İlçe Milli Eğitim Müdürü Ramazan Cengiz ziyaretler kapsamında Yağmurlu İlkokulu ve Şeyhler Aliseydi Güldaş Ortaokulunu ziyaret ederek Okul idarecileri ve Öğretmenlerle bir araya geldi. Okullarda çeşitli alanlarda başarı sağlayan öğrencileri de ödüllendiren Cengiz çeşitli hediyeler verdi.

 

Akçadağ İlçesinde eğitim başarısı yükseliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir