Vali Coşkun’dan TÜBİTAK Şampiyonlarına tebrik

Denizli İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan'ın da katıldığı toplantıda, Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun öğrencilerin başarılarını tebrik ederek onlarla gurur duyduklarını belirtti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vali Coşkun’dan TÜBİTAK Şampiyonlarına tebrik

Denizli Valisi Ömer Faruk Coşkun, TÜBİTAK projelerinde dereceye giren öğrenciler, danışman öğretmenler ve ilgili okul müdürleriyle bir araya geldi.

Öğrencilerin Başarıları Gurur Kaynağı Oldu

Toplantının başlangıcında Vali Ömer Faruk Coşkun, TÜBİTAK projelerinde gösterdikleri üstün başarıdan dolayı öğrencileri tebrik etti. Projelerde dereceye giren öğrencilerin hem Denizli’yi hem de Türkiye’yi gururlandırdığını ifade eden Vali Coşkun, “Sizler, azminiz ve çalışkanlığınızla geleceğimizin teminatısınız. Başarılarınızın devamını diliyorum,” dedi.

Danışman Öğretmenlere ve Okul Müdürlerine Teşekkür

Vali Coşkun, öğrencilerin başarılarında büyük pay sahibi olan danışman öğretmenler ve okul müdürlerine de teşekkür etti. Öğretmenlerin özverili çalışmaları ve rehberliklerinin öğrencilerin bu seviyelere ulaşmasında önemli bir rol oynadığını vurguladı. İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Emre Çalışkan da, öğretmenlerin ve yöneticilerin eğitimdeki başarılarının artarak devam etmesini temenni etti.

Vali Coşkun’dan TÜBİTAK Şampiyonlarına Tebrik

Eğitim ve Bilim İçin Teşvik

Toplantıda konuşan Vali Coşkun, öğrencileri bilimsel çalışmalara teşvik etmek için ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini söyledi. Eğitim ve bilim alanındaki başarıların, ülkenin kalkınması için çok önemli olduğunu belirten Coşkun, “Gençlerimizin bilimsel projelere olan ilgisi ve başarıları, gelecekte daha büyük başarılara imza atmamızın habercisidir,” şeklinde konuştu.

Vali Coşkun’dan TÜBİTAK Şampiyonlarına tebrik