Denizli’de Sivil Toplum ile Medya Buluşacak

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün desteği ile İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) ve Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) tarafından, Denizli Valiliği, Pamukkale Üniversitesi ve Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı işbirliği ile ‘Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ programı gerçekleştirilecek.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sivil toplum kuruluşları ile medyanın iletişiminin güçlendirilmesini amaçlayan ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) ve Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) tarafından düzenlenen ‘Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ programları sürüyor.

Programlar kapsamında Denizli’de, Valilik, Pamukkale Üniversitesi, Ticaret ve Sanayi Odası, Şehir Gazetesi, İlçe Gazetecileri Derneği ve Sivil Toplum Kuruluşları ile işbirliğinde, TİMBİR Temsilcisi Haşim Nebioğulları’nın ev sahipliğinde, 5 Haziran 2024 Çarşamba günü Saat 10.00’da Pamukkale Üniversitesi Konferans Salonunda Sivil Toplum Medya buluşmaları programı gerçekleştirilecek. Sivil Toplum Örgütlerinin Dijital Kapasitesinin Geliştirilmesi, Dijital İçerik Üretimi, Sivil Toplum Kuruluşları Etkin Sosyal Medya Kullanımı, Sivil Toplum Kuruluşları Basın, Medya İletişimi ve İnternet Ortamında Kişisel Verilerin Korunması ve Telif konularında sunumlar yapılacak.

Denizli programında konuşmacı olarak; Pamukkale Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ali Soylu, Pamukkale Üniversitesi Kurumsal İletişim Merkezi Müdürü Prof. Dr. Eylin Aktaş, TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Güvenli İnternet Medya Merkezi Başkanı Av. Cüneyd Altıparmak ile Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar katılacak.

Denizli’de Sivil Toplum ile Medya Buluşacak