Müftü Pamuklu’dan umut çocuklarına ziyaret

Engelliler Haftası kapsamında gerçekleştirilen ziyarette, Denizli Müftüsü Abdullah Pamuklu, engelli bireylerin toplumsal hayata katılımını arttırmak amacıyla yapılan çalışmaları yakından inceledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müftü Pamuklu’dan umut çocuklarına ziyaret

Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği’nin faaliyetleri hakkında bilgi alan Müftü Pamuklu, derneğin engelli bireylere ve ailelerine sunduğu destekleri takdirle karşıladı.

Müftü Pamuklu’dan Umut Çocuklarına ziyaret

Başkan Nesrin Akbeyik, ziyaretleri dolayısıyla Denizli Müftüsü Abdullah Pamuklu’ya teşekkür ederek, dernek olarak engelli bireylerin yaşamlarını kolaylaştırmak ve toplumsal yaşama entegrasyonunu sağlamak için çalışmalarını sürdürdüklerini vurguladı. Ayrıca, Pamuklu’nun özel ailelerle gerçekleştirdiği samimi sohbetler, engelli bireyler ve ailelerinin duygusal desteklerin önemine olan inançlarını pekiştirdi.

Müftü Pamuklu’dan Umut Çocuklarına ziyaret

Ziyaretin sonunda, Denizli Müftüsü Abdullah Pamuklu, engelli bireylerin topluma kazandırılması ve haklarının korunması konusundaki çabalardan dolayı Umut Çocukları Koruma ve Yaşatma Derneği’ne teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Müftü Pamuklu’dan umut çocuklarına ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir