Çatıya çıkan vatandaşı Başkan Kantarcı ikna etti

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çatıya çıkan vatandaşı Başkan Kantarcı ikna ettiZONGULDAK- BHA / Yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle Çaycuma Belediyesi hizmet binası karşısındaki bir apartmanın çatısına çıkan engelli vatandaşı, olay yerine gelen Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ikna etti.

Çaycuma Belediyesine gelerek Belediye Başkanı Bülent Kantarcı ile görüşmek istediğini bildiren engelli bir vatandaş, maddi sıkıntılar nedeniyle intihar edeceğini söyleyerek, hizmet binamızın karşısındaki bir apartmanın çatısına çıktı. Olayı makam odasında misafirleri ile görüşürken haber alan Başkan Kantarcı hızla olay yerine gelerek vatandaşı ikna etmeye çalıştı. Çatıya çıkan vatandaş, Başkan Kantarcı ve Çaycuma Belediyesi İtfaiye Müdürü Ferdi Maden’in yoğun çabası sonunda bulunduğu yerden indirildi.

BAŞKAN KANTARCI’YI CANINDAN ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ
İtfaiye aracı ile çatıdan indirilen ve 1971 Karabük doğumlu olduğu öğrenilen engelli vatandaş, sağlık ekiplerinin yaptığı ilk müdahalenin ardından canından çok sevdiğini söylediği Başkan Kantarcı ile görüştü. Başkan Kantarcı’yla konuşan vatandaş, “Allah senden razı olsun, Allah seni başımızdan eksik etmesin” diyerek elini öpmeye çalıştı. “Halk seni seviyor, yeni dönemde yine başkan olmanı istiyoruz” da diyen vatandaşa, “Başkan olmak için senin oyuna ihtiyacımız var. Yaşaman lazım” diyen Başkan Kantarcı, makam odasına çıkardığı vatandaşa ihtiyaçları konusunda yardım olacağı sözünü verdi. (Karadeniz Son Havadis)

Çatıya çıkan vatandaşı Başkan Kantarcı ikna etti