Vatandaş “Kent lokantası” istiyor

Açlık sınırı altındaki maaşlarla hayata tutunmaya çalışan emekli ve dar gelirli vatandaşlar karınlarını doyurmak için Ardahan Belediyesinden “Kent lokantası” açmasını istiyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vatandaş “Kent lokantası” istiyor

ARDAHAN-BHA

Yerel seçimlerde Türkiye’nin birçok ilinde olduğu gibi Ardahan’da da Cumhur İttifakına seçim kaybettiren emekli ve dar gelirli kesimin umudu ise yeniden seçilen Ardahan Belediye başkanı Faruk Demir oldu.

Ekonomik kriz ve hayat pahalığının can yaktığı ülke genelinde dar gelirli kesimin büyük rağbet ettiği Belediyelerin 40 liraya 4 çeşit yemek satışına ilgi her geçen gün artarak devam ediyor. 31 Mart yerel seçimlerinde Ak Parti’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Murat Kurum’un dalga geçtiği “Kent lokantaları” projesi ülke geneline yayılıyor. Son olarak Gaziantep Büyükşehir Belediyesinin 40 liraya 4 çeşit yemek satışına başlamasıyla yeniden gündeme gelen ucuz yemek satışı ilimizde de büyük ihtiyaç olarak görülüyor.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun başlattığı “Kent Lokantası” furyasına Ardahan Belediyesinin de katılmasını isteyen dar gelirli vatandaşlar başkan Faruk Demir’den müjdeli haberi bekliyor.

Vatandaş “Kent lokantası” istiyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir