Maltepe Ardahanlılar Derneği, Ardahan’da eğitim atölyeleri açtı

İstanbul'un Maltepe ilçesinde bulunan ve Başkanlığını Yaşar Geler'in üstlendiği Maltepe Ardahanlılar Derneği, Ardahan ve çevresinde süregelen projeleriyle dikkat çekiyor. Bu kez dernek, Ardahan'ın Çıldır ilçesinde Müzik ve Drama Atölyeleri'nin açılışını gerçekleştirdi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Maltepe Ardahanlılar Derneği, Ardahan’da eğitim atölyeleri açtı

ARDAHAN-BHA

Dernek başkanı Yaşar Geler’in öncülüğünde ve Lions Federasyonu Eğitim Komisyonu’nun destekleriyle gerçekleşen bu projenin açılışı, Ardahan Çıldır Şehit Öğretmen Sezgin Yolcu Yatılı Bölge Ortaokulu’nda gerçekleşti. Açılışa Uzman Eğitimci Yazar Yaşar Geler’in yanı sıra Yazar Murat Tuncel de destek verdi.

Ardahan Çıldır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün daveti üzerine 19-20-21 Mayıs tarihlerinde gerçekleşen ziyarette, dernek yönetimi Ardahan’ın Çıldır ilçesindeki çalışmaları yakından inceledi. Çalışma ziyareti kapsamında Çıldır Belediye Başkanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve Ardahan İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nü ziyaret eden dernek heyeti, Eski Ardahan Milletvekili ve İş İnsanı Ensar Öğüt’le de bir araya geldi.

Açılış törenine Ardahan Çıldır İlçe Kaymakamı Muhammed Enes İpek, Çıldır Belediye Başkanı K. Yakup Azizoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Gürbüz Yıldız ve diğer yerel yetkililer de katıldı. Müzik Atölyesi ve Drama Atölyesi’nin açılışının ardından, dernek başkanı Yaşar Geler ve diğer katkı sağlayan isimlere teşekkür plaketleri takdim edildi.

Maltepe Ardahanlılar Derneği’nin bu tür projelerle faaliyetlerine devam edeceğini belirten Başkan Yaşar Geler, projelere destek veren yönetici ve üyelere teşekkür etti.

Maltepe Ardahanlılar Derneği, Ardahan’da eğitim atölyeleri açtı