TİMBİR’den RTÜK’ün 30. yılı için kutlama mesajı

Bünyesinde 100'in üzerinde medya kuruluşu yer alan, Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun (RTÜK) 30’uncu kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa’nın mesajı şöyle;

“Kamu tekel yayıncılık anlayışının değişmesiyle özel radyo ve televizyonların kurulmasından sonra ihtiyaç haline gelen Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’nun yayıncılık alanını dünyadaki gelişmelere paralel olarak uzman kadrosuyla kesintisiz olarak regüle ediyor.

Kırmızı çizgilerinden taviz vermeyen, milli güvenliğimizi ön planda tutan, yayınlarda terör ve terör propagandasına asla geçit vermeyen, toplumsal ve kültürel değerlerimize saygılı yayınlar için mücadele eden, kadın, çocuk, engelli ve yaşlı bireylerimizi önceleyen yayın içerikleri için sürekli çalışmalar gerçekleştiren RTÜK, Türk medyasının gelişimine büyük katkılar sunmaktadır.

Bu alanda başarılı çalışmalar yürüten RTÜK son dönemde sektörün önünü açarak Türk medyasının gelişiminde önemli bir rol üstlenmektedir.

Türk İnternet Medya Birliği olarak; 81 il ve 25 ülkedeki temsilcilerimizle birlikte paydaşları olan yayıncılarla, meslek örgütleriyle, STK’larla olası sorunların çözümlerini hayata geçiren; RTÜK Başkanı Sayın Ebubekir Şahin ve çalışma arkadaşlarına katkılardan dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.

RTÜK’ün 30’uncu kuruluş yıldönümü kutlu olsun”

TİMBİR’den RTÜK’ün 30. yılı için kutlama mesajı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir