RİDEF’ten Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan’a ziyaret

Ankara Rize Dernekler Federasyonu (RİDEF) Genel Başkanı Muammer Bostan, Aselsannet Genel Müdürü Recep Ali Erdoğan’ı ziyaret etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

RİDEF Genel Başkanı Muammer Bostan beraberinde Genel Başkan Yardımcısı Abdurrahman Aksu ile birlikte ziyaret ettiği Aselsannet Genel Müdürü Recep Ali Erdoğan’ı, 2-5 Mayıs tarihleri arasında Ankara Millet Bahçesi’nde yapılacak Rize Tanıtım Günleri’ne davet etti.

Bostan görüşmede, Rize Tanıtım Günleri’ni “çayın 100’üncü yılı, turizm ve lojistik demiryolu” projeleri başta olmak üzere “sıfır atık”, “dört mevsim Rize” ve “iklim dostu Rize” temaları ile düzenleyeceklerini belirtti. Bostan, Rize’yi her yönüyle Ankara’ya taşıyacaklarını vurguladı.

RİDEF heyetine ziyaretleri için teşekkür eden Aselsannet Genel Müdürü Recep Ali Erdoğan, kurumlarının Türkiye’de sivil kurum, kuruluş ve son kullanıcıların elektronik ve haberleşme cihazları gereksinimlerini karşılamak amacıyla kurulduğunu belirterek haberleşme, güvenlik sistemleri ve bilgi teknolojileri alanlarında yerel ve global çözümler sunduklarını kaydetti.

Bostan ziyaret anısına Erdoğan’a çay kanunun kabulünün 100. yılı dolayısıyla RİDEF tarafından bastırılan özel PTT pulu hediye etti.

 

RİDEF’ten Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan’a ziyaret

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir