Karali Çay, Ankara’da Yerel Zincirler Buluşuyor fuarında

Türkiye’nin köklü firmalarından Karali Çay, Ankara’da düzenlenen ve gıda perakende sektörünü bir araya getiren "Yerel Zincirler Buluşuyor" etkinliğine katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karali Çay, Ankara’da Yerel Zincirler Buluşuyor fuarında

Perakendeciler Derneği (PERDER) tarafından organize edilen ve gıda perakende sektörünün öncü organizasyonu Yerel Zincirler Buluşuyor (YZB), bu kez kapılarını Ankara’da açtı.

Her yıl sektörün nabzını tutmakla kalmayan, aynı zamanda geleceğin rotasını belirlemek için kritik bir platform olan YZB’nin yereldeki ilk rotası olan Ankara’da gerçekleşti.

Ankara Perakendeciler Derneği (PERDER) ev sahipliğinde iki gün sürecek etkinlikte katılımcı ve sponsor firmalar önümüzdeki dönemde market raflarında yer alacak ürünlerini sergilerken, sektörün onlarca duayen ismi, gıda perakendesinin yarınına şekil vermek için YZB Ankara’da buluştu.

Etkinliğin açılışına Ticaret Bakan Yardımcısı Mahmut Gürcan, Ankara Ticaret Odası Başkanı Gürsel Baran, Ankara Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Seyit Ardıç, Ankara Ticaret Borsası Başkanı Faik Yavuz, Yenimahalle Belediye Başkan Yardımcısı Yaşar Neslihanoğlu, Et Süt Kurumu Genel Müdürü Mustafa Kayhan, Türk Şeker Genel Müdürü Muhittin Şahin, Ankara PERDER Başkanı Ramazan Gülhan, Türkiye Perakendeciler Federasyonu Başkanı Ömer Düzgün, Türkiye Halciler Federasyonu Başkanı Yüksel Tavşan ve Karali Çay Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karali katıldı.

Karali Çay yetkilileri etkinlikte ürettikleri doğal çay çeşitlerini tanıttı, yerel market temsilcileri ile görüşmeler gerçekleştirdi. Market zincirlerinin temsilcilerinin ilgi gösterdiği Karali Çay ürünleri hakkında bilgi veren Karali Çay Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karali çeşitli temas ve görüşmeler gerçekleştirdi.

Mustafa Karali, “Karali Çay olarak ülkemizde gerçekleştirilen gıda fuarlarına katılarak ürünlerimizi anlatıyor, müşteri ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Yerel market zincirlerinin temsilcileri ile yaptığımız görüşmelerde yeni ürün çeşitlerimizi anlatıyoruz. Ürünlerimize Türkiye yurt dışında ilgi her geçen gün daha da artıyor. Karali Çay olarak sektörde ilkleri gerçekleştirmeye, ürün çeşitliliğimizi artırmaya devam edeceğiz” dedi.

Karali Çay, Ankara’da Yerel Zincirler Buluşuyor fuarında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir