Elazığlı Bölge Müdürü Çetiner, Orman Genel Müdür Yardımcısı oldu

Elazığ Orman Bölge Müdürü Muhammed Salih Çetiner Orman Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Elazığlı Bölge Müdürü Çetiner, Orman Genel Müdür Yardımcısı oldu

Sıtkı Taşel – ELAZIĞ/BHA

2019 yılından beri Elazığ’da başarılı çalışmalara atan ve Elazığ Orman Bölge Müdürlüğü görevini yürüten Muhammed Salih Çetiner’e genel müdürlükte yeni görev verildi. Elazığlı Muhammed Salih Çetiner Orman Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

Muhammed Salih Çetiner’in yerine ise Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Arpacı, Elazığ Orman Bölge Müdürü olarak atandı.

Çetiner kimdir?

1970 yılında Palu Beyhan’da doğdu. 1992 yılında  İstanbul Üniversitesi Orman Mühendisliği bölümünden mezun oldu. 1998 yılında Darende İşletme Şefi olarak göreve başladı. Daha sonra Hekimhan İşletme Şefliği, Elazığ Merkez Orman İşletme Şefliği, Elazığ İşletme Müdür Yardımcılığı ve Elazığ İşletme Müdürlüğü görevlerinde bulundu.2008 yılında Elazığ Orman Bölge Müdürlüğünde Planlama ve Proje Şube Müdürü olarak görev yaptı. 2009 – 2013 yılları arasında Elazığ Orman Bölge Müdür Yardımcılığını görevini yürüttü. 2013 – 2016 yılları arasında  Erzurum Orman Bölge Müdürlüğü görevini yürüttü. 2016 yılı Ocak ayından  itibaren ise Orman Genel Müdürlüğünde Teftiş Kurulu Başkanlığında Başmüffettiş olarak görev yaptı. Çetiner, 6 Eylül 2019 tarihi itibariyle Elazığ Orman Bölge Müdürü oldu. Çetiner evli ve üç çocuk babasıdır.

Elazığlı Bölge Müdürü Çetiner, Orman Genel Müdür Yardımcısı oldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir