Bitlis’te ‘Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ programı düzenlenecek

İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü’nün desteği ile İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) ve Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) tarafından düzenlenen ‘Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ programı Bitlis’te gerçekleştirilecek.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sivil toplum kuruluşları ile medyanın iletişiminin güçlendirilmesini amaçlayan ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu (İMEF) ve Türk İnternet Medya Birliği (TİMBİR) tarafından düzenlenen ‘Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ programları sürüyor.

Programlar kapsamında Bitlis’te, Valilik ve Bitlis Eren Üniversitesi işbirliğinde, TİMBİR Bitlis Temsilcisi Özcan Çiriş’in ev sahipliğinde, 17 Mayıs 2024 Cuma günü Saat 10.00’da Valilik Toplantı Salonunda Sivil Toplum Medya buluşmaları programı gerçekleştirilecek. Sivil Toplum Örgütlerinin Dijital Kapasitesinin Geliştirilmesi, Dijital İçerik Üretimi, Sivil Toplum Kuruluşları Etkin Sosyal Medya Kullanımı, Sivil Toplum Kuruluşları Basın, Medya İletişimi ve İnternet Ortamında Kişisel Verilerin Korunması ve Telif konularında sunumlar yapılacak.

Bitlis programında konuşmacı olarak; TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa’nın yanı sıra, TİMBİR Genel Başkan Vekili, Türkiye Kent Konseyleri Birliği Hukuk Danışmanı Av. Cüneyd Altıparmak, Birlik Haber Ajansı (BHA) Genel Müdürü Muhammet Kaçar, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Burcu Zeybek ve Bitlis Eren Üniversitesi Fen Edebiyat fakültesi Öğretim üyesi Doç. Dr. Esra Kürüm yer alacak.

TİMBİR Genel Başkanı Dr. Süleyman Basa, sivil toplumla medyanın iletişiminin güçlendirilmesi amacıyla İçişleri Bakanlığı Sivil Toplumla İlişkiler Genel Müdürlüğü işbirliğinde yürüttükleri projeye desteklerinden dolayı Bitlis Valisi Erol Karaömeroğlu’na teşekkür etti.

Bitlis’te ‘Sivil Toplum Medya Buluşmaları’ programı düzenlenecek

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir