“Devletimizin kapısı ardına kadar açık”

Şubat ayı Halk Toplantısı Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı başkanlığında ilgili kurum müdürlerinin katılımıyla yapıldı. Vatandaşların sorunlarına çözüm üreten Vali Yiğitbaşı, “Devletimizin kapısı sonuna kadar açık” dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Devletimizin kapısı ardına kadar açık”

Vatandaşların her türlü istek ve taleplerine etkili ve hızlı çözümler üretebilmek ve toplumun tüm kesimlerine ulaşabilmek amacıyla düzenli aralıklarla yapılan halk toplantılarının şubat ayı toplantısı, Vali Doç. Dr. Kübra Güran Yiğitbaşı’nın başkanlığında gerçekleştirildi.

Resim

Valilik B Blok toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıda Vali Yardımcıları ve ilgili kurum müdürleri de hazır bulundu.

Toplantı öncesi açıklamalarda bulunan Vali Yiğitbaşı, “Amacımız tüm talepleri çözüme kavuşturabilmek. Devletimizin imkânları çerçevesinde vatandaşlarımıza yardımcı olmaya gayret ediyoruz” dedi.

Resim

Vali Yiğitbaşı, vatandaşlara tek tek söz vererek kendisine iletilen talep, istek ve sıkıntılarını dinledi.

Sorunlara çözümler üreten Yiğitbaşı, gerekli gördüğü konularda toplantıya katılan il
müdürlerine gereğinin yapılması hususunda talimat verdi.

Resim

Dertlerine derman olmaya gayret edeceğiz

Vali Yiğitbaşı, “Şubat ayı Halk Toplantımızda vatandaşlarımızın sıkıntılarına çare, taleplerine çözüm bulmaya çalıştık. Devletimizin kapısı vatandaşlarımız için ardına kadar açık. Çiçekleriyle, nazik hediyeleriyle gelen ve hayır dualarını eksik etmeyen tüm vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu için her daim onları dinlemeye, dertlerine derman ve hayır dualarına mazhar olmaya gayret
edeceğiz” dedi.

“Devletimizin kapısı ardına kadar açık”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir