“Kdz. Ereğli’yi ve halkını seviyoruz. Sahil yaza pırıl pırıl olacak…”

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret ederek 19 Kasım’da yaşanan büyük afet sonrası verdiği destek için teşekkür ett.i 30 Dakika süren ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kdz. Ereğli’de yapılması planlanan çalışmalar başta olmak üzere birçok konuda fikir alış verişinde bulunuldu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Kdz. Ereğli’yi ve halkını seviyoruz. Sahil yaza pırıl pırıl olacak…”

Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Halil Posbıyık, eşi Kadın Gücü Kooperatifi Başkanı Neriman Posbıyık ile İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu makamında ziyaret etti.  30 Dakika süren ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Kdz. Ereğli’de  yapılması planlanan çalışmalar başta olmak üzere birçok konuda fikir alış verişinde bulunuldu.  Başkan Posbıyık, verdiği destek için İmamoğlu ve ekibine bir kez daha teşekkür etti.

“NELER YAPABİLİRİZ” KONUŞULDU

19 Kasım’da yaşanan büyük afet sonrası yaptıkları görüşme sonrası Ereğli’ye personel, iş makinesi ve araç desteğinde bulunan Ekrem İmamoğlu’na teşekkür etti. Özellikle sahil bandında meydana gelen hasarın giderilmesi için Ereğli’ye gelen  teknik ekibin verdiği rapor doğrultusunda ne gibi yardımlar yapılabilinir onlar da masaya yatırıldı.

EREĞLİ’Yİ, EREĞLİ HALKINI SEVİYORUZ! YAZA SAHİL PIRIL PIRIL OLACAKTIR

Başkan Ekrem İmamoğlu da ziyarette Ereğli’nin bundan sonraki ihtiyaçları noktasında Başkan Posbıyık ile görüşmelerini sürdürdüklerini söyledi. İmamoğlu, “Ereğli’yi çok seviyoruz, oranın halkını da çok seviyoruz. İnşallah yaza pırıl pırıl olur, birlikte ayağa kaldırırız” dedi.

EREĞLİ HATIRASI

2019’da İBB Başkanı seçildikten sonra 6 Temmuz 2019’da ilk şehir dışı ziyaretini Kdz. Ereğli’ye yapan ve Sevgi Barış Dostluk Ödülü ile ilk ödülünü alan Ekrem İmamoğlu’na Ereğli’de çekilmiş fotoğraflarından oluşan bir tablo hediye etti.

“Kdz. Ereğli’yi ve halkını seviyoruz. Sahil yaza pırıl pırıl olacak…”