GMİS Genel Başkanı Yeşil, Amelebirliği seçimleri için oyunu kullandı

Genel Maden İşçileri Sendikası (GMİS) Genel Başkanı Hakan Yeşil, Ereğli Kömür Havzası Amelebirliği Biriktirme ve Yardımlaşma Sandığı Yönetim Kurulu ve şube başkanlıkları seçimleri için Türkiye Taşkömürü Kurumu (TTK) Karadon Müessesesi Gelik İşletmesi’nde oyunu kullandı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

GMİS Genel Başkanı Yeşil, Amelebirliği seçimleri için oyunu kullandı

Maden işçisi, TTK’ya bağlı Karadon Müessesesi Kilimli-Gelik İşletmeleri, Kozlu, Armutçuk, Üzülmez-Merkez, Amasra Müesseslerinde, Amelebirliği yönetim kurulu ve şube yöneticilerini seçmek için sandık başına gitti.

29 Mayıs 2024 tarihinde saat: 07.00’de başlayan ve 17.00’da sona erecek seçimler için GMİS Genel Başkanı Hakan Yeşil de TTK Karadon Müessesesi Gelik İşletmesi’nde oyunu kullandı.

Amelebirliği seçimlerinin hayırlı olsun dileğinde bulunan Yeşil, “Amelebirliği’nin yönetim kurulu ve şubelerinde görev yapacak arkadaşlar, işçi arkadaşlarımızın teveccühleriyle seçilecekler. Camiamıza, kurumlarımıza hayırlı olsun. Amelebirliği önemli bir kuruluş. Sendika ve Amelebirliği’nin üyeleri ortak ama yaptıkları görev ve yetkileri farklı. Biz büyük bir aileyiz, bir bütünüz. Herkese, camiamıza ve kurumlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

GMİS Genel Başkanı Yeşil, Amelebirliği seçimleri için oyunu kullandı