Alaa Saeed Trabzon Hauneyd’de

Suudi Arabistan Profesyonel Liginden El-İttihad Futbol takımı spor yorumcu ve danışmanı, aynı zamanda Suudi Arabistan’ın en çok takip edilen sosyal medya fenomenlerinden Alaa Saeed, Haunedy Doğal Ürünler Alışveriş Merkezini ziyaret etti.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Alaa Saeed Trabzon Hauneyd’de

Twitter, Instagram, snapchat, tiktok gibi sosyal medyalarda toplamda 10 milyonun üzerinde takipçisi bulunan ve tatil amaçlı Türkiye’ye gelen Alaa Saeed, Doğu Karadeniz ziyareti kapsamında, Trabzon Sürmene Yeniay’da bulunan Haunedy Doğal Ürünler Mağazasını gezerek, ürünleri inceledi. Mühürlü Anzer Balını merak ettiğini, bu balın Suudi Arabistan genelinde bilindiğini ve arandığını söyleyen Alaa Saeed’e Mühürlü Anzer Balı ile ilgili bilgiler verildi.

Haunedy Doğal Ürünler Mağazası yetkilisi Yasin Köroğlu, Anzer balının antioksidan özelliği sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirdiği ve vücudu hastalıklara karşı koruduğu bilinmektedir, dedi. Köroğlu; “Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Alışveriş Merkezimiz, Rize Şehr-i Anzer Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Mühürlü Anzer Balı ve Anzer Ürünleri resmi satış yeridir. İçerisinde birçok vitamin ve mineral bulunan Anzer Balı, Rize İkizdere Anzer Yaylasının bitki florasında, dünyada çok az görülen 500’ün üzerinde endemik çiçekten bal arılarının topladığı şifa balıdır. Yetişkinlerin günde bir ahşap tatlı kaşığı ve 2 yaşından büyük çocukların da günde bir ahşap çay kaşığı kadar Anzer Balı tüketmeleri tavsiye edilmektedir. Haunedy Mağazamızda Anzer Kooperatifinden Mühürlü Anzer Balı, Mühürlü Anzer Poleni, Anzer Propolisi ve Anzer Atom Karışımı satılmakdatır. Kestane Balı, Çiçek Balı, Çam Balı, Sedir Balı, Deli Bal gibi tüm bal çeşitlerimiz ile polen, propolis ve arı sütü gibi arı ürünlerimiz Tarım Bakanlığından onaylı, prolin değerlerleri yüksek, katkısız birinci sınıf ürünlerdir. Lokum, baklava, bal, çikolata, kahve, çay, baharat, kozmetik, bakır, hediyelik gibi ürünlerde de en doğal ve kalitelisini misafirlerimize sunmaya çalışmaktayız.” Dedi.

Alaa Saeed, Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Mağazasını çok beğendiğini, ürünlerin doğal, kaliteli ve uygun fiyatta olduğunu belirterek, mağaza sahipleri Ali Rıza Köroğlu ve Ömer Sarıalioğlu ile tüm personele teşekkür etti. Sosyal medya fenomeni ve spor yorumcusu Alaa Saeed, Doğu Karadeniz ve Trabzon hakkında oluşturulmaya çalışılan aşırı pahalı fikrine katılmadığını, alışveriş merkezleri olsun, otel olsun, lokantalar olsun, fahiş fiyat uygulayan var ise, merkezi yönetim, yerel yönetim ve yetkililerin gereğini yapacağına inandığını ifade etti. Alaa Saeed, bu tip tek tük olumsuzluk yapanları genellenip, Doğu Karadenize, Trabzona ve Trabzon halkının tümüne mal etmek çok yanlıştır, dedi. Alaa Saeed, Ortadoğu Körfez ülkelerinin ve özellikle Suudi Arabistan halkının Türkiye’yi ve Trabzon’u, Rize’yi, Uzungölü, Ayderi, doğayı, yaylaları çok sevdiklerini ve ziyarete gelmeye devam edeceklerini vurguladı.

 

Suudi Arabistanlı Sosyal medya fenomeni ve spor yorumcusu Alaa Saeed, Haunedy Doğal Yöresel Hediyelik Ürünler Alışveriş Merkezinden görüntüler paylaşarak, Doğu Karadenize, Trabzon’a, Rize’ye, Batum’a giden takipçilerinin, Hauneyd’ye mutlaka uğramalarını tavsiye etti. Haunedy ortaklarından Ali Rıza Köroğlu ise, Alaa Saeed’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, El-İttihad FC (El-İttihad Cidde Futbol Club) takımına, Suudi Arabistan Profesyonel liginde başarılar diledi. Alaa Saeed’in Haunedy ziyareti, hediyeleşme ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Alaa Saeed Trabzon Hauneyd’de

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir