Turhal’ın en Güzel Bahçesi ve Balkonu Seçiliyor

Turhal Belediyesi, şehrin doğal güzelliklerini ön plana çıkarmak ve yeşil alanları teşvik etmek amacıyla "En Güzel Bahçe ve Balkon" yarışmasını düzenliyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turhal’ın en Güzel Bahçesi ve Balkonu Seçiliyor

TOKAT-BHA 

Her türlü konut, apartman, site, iş yeri ve hobi bahçelerinin açık ve kapalı balkon, teras ve bahçe alanlarının değerlendirileceği yarışmada, jüri üyeleri en göz alıcı ve estetik mekanları seçecekler. Yarışmaya katılmak isteyenler, Turhal Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilirler.

Yeşil Turhal sloganıyla çevreye katkı

Turhal Belediye Başkanı M. Erdem Ural, yaptığı açıklamada, “Yeşil Turhal” sloganıyla çıktıkları yolda tüm Turhallılarla birlikte Turhal’ı daha da güzelleştirmeyi amaçladıklarını söyledi. Ural, “Bu yarışmayla hem hemşerilerimizin evlerinin önlerini, balkonlarını ve bahçelerini güzelleştirmeye teşvik etmek hem Turhal’ı Turhallılarla birlikte güzelleştirip daha estetik bir görünüm kazandırmak istiyoruz. Ayrıca bu sayede çevreye duyarlılığı da artırmayı hedefliyoruz.” dedi.

Başvurular 14 Haziran’a kadar

Turhal Belediyesi’nin düzenlediği “En Güzel Bahçe ve Balkon Yarışması’na katılmak isteyenler, 14 Haziran tarihine kadar Turhal Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne başvurabilecekler.

Turhal’ın en Güzel Bahçesi ve Balkonu Seçiliyor