Turhal’da Bayram Temizliği

Turhal Belediyesi, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde şehir genelinde kapsamlı bir temizlik çalışması başlattı. Çalışmalar hem Turhallılar hem de bayram için şehir dışından gelen misafirlerin hijyenik ve sağlıklı bir bayram geçirmelerini sağlamak amacıyla titizlikle yürütülüyor.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Turhal’da Bayram Temizliği

TOKAT-BHA

Turhal Belediye Başkanı M. Erdem Ural, Kurban Bayramı öncesinde yaptığı açıklamada, “Bayramlar, birlik ve beraberliğin en yoğun şekilde yaşandığı, sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz özel günlerdir. Biz de Turhal Belediyesi olarak, hemşehrilerimizin bayramı en iyi şekilde geçirebilmeleri için gerekli tüm tedbirleri alıyor, şehrimizi temiz ve düzenli hale getirmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz bayram öncesinde ve bayram boyunca yoğun olarak kullanılan cadde ve sokaklar başta olmak üzere tüm Turhal’da temizlik çalışmalarını sürdürecek. Bu vesileyle tüm Turhallıların ve misafirlerimizin Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlıklı ve huzurlu bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Başkan Ural’ın talimatları doğrultusunda belediye ekipleri, bayram boyunca yoğun kullanılan cadde ve sokaklar başta olmak üzere, tüm mahallelerde temizlik çalışmalarına hız kazandırdı. Çöp toplama, sokak yıkama ve dezenfeksiyon işlemleri düzenli olarak gerçekleştiriliyor. Ayrıca, kurban kesim yerlerinde hijyen önlemleri artırıldı ve atıkların düzenli bir şekilde toplanması için ek tedbirler alındı.

Turhal Belediyesi, vatandaşların bayram süresince herhangi bir olumsuzluk yaşamamaları için temizlik çalışmalarına bayram boyunca da devam edecek. Belediyenin temizlik ekipleri, 7/24 görev başında olacak ve bayram süresince ortaya çıkabilecek tüm temizlik ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde müdahale edecek.

Turhal’da Bayram Temizliği