Başkan Mehmet Erdem Ural’dan Beyt-ül Mal Vurgusu

Turhal Belediye Başkanı Mehmet Erdem Ural, çalışanlarla birebir ilgilenmek ve belediyenin işleyişini yerinde görmek amacıyla birim ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nde düzenlenen kahvaltı programına katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan Mehmet Erdem Ural’dan Beyt-ül Mal Vurgusu

TOKAT-BHA

Kahvaltı sırasında yaptığı konuşmada, belediyenin sahip olduğu tüm kaynakların Beyt-ül Mal (kamu malı) olduğuna dikkat çeken Başkan Ural, şunları ifade etti:

“Burada size emanet edilen bahçe makasından çim biçme makinesine kadar her şey Beyt-ül Mal’dır. Turhal halkının bizden beklentisi, bu emanete sahip çıkmamız yönündedir. Gittiğim her yerde, konuştuğum her birim müdürüne, başkan yardımcısına, belediye personeline ve sokaktaki vatandaşa aynı şeyi söylüyorum: Bu belediye ve bu hizmet fırsatı bizlere emanettir ve bu emanete çok iyi bakmalıyız. Layıkıyla görevimizi yerine getirmeliyiz. Benim sizden ve Turhallıların bizden istediği, bu konuya büyük bir hassasiyetle yaklaşmamızdır.

Kendi evime giderken kendi arabamı kullanıyorum. Belediye ile ilgili olmayan misafirlerimin masraflarını kendim karşılıyorum. Elbette ki sizin de istekleriniz ve hassasiyetleriniz olacak. Bu talepleri karşılamak ve herkesin memnuniyetini sağlamak için bir yapı kurmak istiyoruz. Hedefimiz bu.”dedi.

Başkan Mehmet Erdem Ural’ın konuşmasının ardından program, sıcak ve samimi bir sohbet havasında devam etti.

Başkan Mehmet Erdem Ural’dan Beyt-ül Mal Vurgusu