”19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladık”

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, 19 Ekim Muhtarlar Günü dolayısıyla Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen çelenk törenine katıldı.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

”19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladık”

Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı önünde gerçekleştirilen çelenk törenine Çerkezköy Kaymakamı Nazmi Günlü, Belediye Başkanı Vahap Akay, Belediye Başkan Yardımcıları Enver Bayram, Nedim Yılancı, Levent Yıldırım ve Esengül Güven, Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Tahsin Akgün ve mahalle muhtarlarımız, siyasi parti temsilcileri, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ile STK temsilcileri katıldı.

ATATÜRK ANITI’NA ÇELENK SUNULDU

Türkiye Muhtarlar Derneği Çerkezköy Şube Başkanı Tahsin Akgün tarafından muhtarlar günü dolayısıyla Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu gerçekleştirildi. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından Muhtar Tahsin Akgün tarafından günün anlam ve önemine dair konuşma yapıldı.

HALKIN GÖZÜ KULAĞISINIZ

Muhtarların, demokrasinin ilk basamağı ve halkımızın gözü kulağı olduğunu belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Biz, hizmet anlayışımız içinde muhtarlarımızı kamu yönetimini paylaştığımız mesai arkadaşlarımız olarak görüyoruz. Yaşadığımız şehri daha ileriye taşımak için muhtarlarımızla birlikte gece gündüz çalışıyoruz. Hemşerilerimizle hizmet yolunda hep beraber yürümek umuduyla muhtarlar gününü kutluyor, tüm muhtarlarımıza hizmetlerinde üstün başarılar diliyorum” dedi.

 

”19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladık”