Isparta 32 Spor’u penaltı kararları yıkıyor

Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir, sahamızda 1 deplasmanda 2 maç olmak üzere toplamda 3 maç kaybettik. Kaybettiğimiz maçlara bakarsanız rakiplerimiz hep penaltı golü ile bize karşı üstünlük kurdular ve sahadan bu şekilde galibiyetle ayrıldılar dedi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Isparta 32 Spor’u penaltı kararları yıkıyor

2. Lig Kırmızı Grupta mücadele eden Isparta 32 Spor, 10 haftada 7 galibiyet ve 3 mağlubiyet aldı. En son deplasmanda Amedspor ile oynadığı maçta 90 dakika boyunca mücadelesini sahaya yansıtan pembe-yeşilliler yine son dakika da gelen penaltı kararı ile mağlup oldu.

Isparta 32 Spor Kulüp Başkanı Gültekin Özdemir ise,  “Bizim kazandığımız birçok maçta da hakem kararlarına rağmen maçı kendi lehimize çevirmeyi başardık. Birkaç defa futbol federasyonuna ve merkez hakem kuruluna konuyu iletmemize rağmen, maalesef hala hakem arkadaşlar bizim aleyhimize düdük çalmaktan çekinmiyorlar. En azından ev sahibi takıma karşı takdir hakkını kullanması gerekirken, kendi sahamızda oynadığımız maçlarda bile bunu göremiyoruz ve sanki deplasmanda oynuyormuş gibiyiz. Taraftarlarımız haklı olarak tepki gösteriyor ve hakem aleyhine tezahürat yapıyor. Son olarak Amedspor maçında da sürekli takdir hakkını rakipten yana kullandı ve rakibe penaltı verebilmek için arandı durdu. Bundan sonraki haftalarda Isparta32 Spor’un maçlarını yönetecek hakemlerin daha adil kararlar vermelerini istiyor ve bekliyoruz” dedi.

Isparta 32 Spor’u penaltı kararları yıkıyor