Başkan İbrahim Sandıkçı: Odak noktamız eşit ve etkin hizmet

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Başkan İbrahim Sandıkçı: Odak noktamız eşit ve etkin hizmet

SAMSUN-BHA

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, muhtarlarla bir araya geldi. Muhtarların talep ve önerilerini dinleyen Başkan İbrahim Sandıkçı, mahallelerde gerçekleştirilmesi hedeflenen ve devam eden çalışmalarla ilgili muhtarlarla istişare gerçekleştirdi. Muhtarların devlet ile milli arasında köprü vazifesi görerek önemli bir sorumluluğu yerine getirdiklerine işaret eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam ediyoruz” şeklinde ifade etti.

Değer katan hizmetler

Canik’in tüm mahallelerinde vatandaşların taleplerini karşılayan ve ilçeye değer katan yeni eserler kazandırmak için gayretle çalışmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Canik’imizi yeni ve örnek hizmetlerle buluşturmak için çalışıyoruz. Bu süreci ise muhtarlarımızla ve vatandaşlarımızla istişare kültürüyle sürdürüyoruz. Her zaman olduğu gibi, odak noktamız eşit ve etkin hizmet. Muhtar kardeşlerimizle olan güçlü birlikteliğimiz ve planlı çalışmalarımızla, ilçemizi eser ve hizmetlerle kavuşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleşen programa Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, Canik Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Genç, Canik Belediyesi Başkan Yardımcıları, birim müdürleri ve muhtarlar katıldı.

 

Başkan İbrahim Sandıkçı: Odak noktamız eşit ve etkin hizmet