Muğlaspor’da Menaf Kıyanç yeniden başkan seçildi

Muğlaspor'da mevcut başkan Menaf Kıyanç, güven tazeleyerek yeniden başkanlığa seçildi. Bölgesel Amatör Lig'de şampiyon olarak TFF 3. Lig'e yükselen Muğlaspor, olağan genel kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda, başkanlığa mevcut başkan Menaf Kıyanç yeniden seçildi.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Muğlaspor’da Menaf Kıyanç yeniden başkan seçildi

Başkan Menaf Kıyanç, genel kurul sonrası yaptığı açıklamada, “Geçen yıl bu şehir bize inandı, güvendi ve bu sorumluluğu verdi. Biz de bu güveni boşa çıkarmadık, takımı şampiyon yaptık. Biz bunu şehirle beraber başardık. Bundan sonraki süreçte hedefleri artırmamız gerekiyor. Biz bu şehre borcumuzu ödemeye geldik ve borcumuzu ödedik,” ifadelerini kullandı.

Muğlaspor Kulübü Olağan Genel Kurulu’nda Menaf Kıyanç başkanlığında oluşan yeni Yönetim Kurulu ise şu isimlerden oluştu: Haluk Beyimoğlu, Muhammet Ali Bahçeyaka, İbrahim Güngör, Abdullah Eskihisarlı, Ahmet Niyazi Çağlar, Aşkın Fahri Gezici, Aykut Asar, Barış Yayman, Cahit Alkan, Durmuş Ali Öztürk, Ege Erman Tölek, Erhan Çetinkaya, Fahri Keleş, Hüseyin Özcan, İlker Barış Kalaç, Mahmut Koray Türkan, Muhammet Sevinç, Muzaffer Akgül, Nacide Baş, Oral Kaplan, Özcan Saygın, Rahif Özdemir, Semih Soykan, Süleyman Çulha, Op. Dr. Şadi Ballı, Yağmur Küçük.

S Cemal SÜZEROĞLU

Muğlaspor’da Menaf Kıyanç yeniden başkan seçildi