Çam Fıstığı Paneli Daveti

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, Milas, Yatağan ve Kavaklıdere ilçelerindeki çam fıstığı üreticileri ve ilgili tüm katılımcılar için önemli bir etkinlik düzenliyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çam Fıstığı Paneli Daveti

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, bölgenin çam fıstığı üreticilerini ve bu alanda faaliyet gösteren herkesi, 12 Temmuz’da gerçekleştirilecek Çam Fıstığı Paneli’ne davet ediyor.

Panel Detayları:

Etkinlik Adı: Çam Fıstığı Paneli

Tarih: 12 Temmuz 2024

Saat: 14:00

Yer: Kurucuova Sosyal Tesis, Muğla

Bu önemli etkinlik, çam fıstığı üretimiyle ilgili sektörel bilgilerin paylaşılması, üreticilerin deneyimlerinin aktarılması ve sorularının yanıtlanması amacıyla düzenleniyor. Panelde, çam fıstığı üreticileri sektörün geleceği hakkında bilgi sahibi olabilecek, yeni yöntemler ve stratejiler hakkında bilgi edinebilecekler.

Muğla İl Tarım ve Orman Müdürü Barış Saylak, üreticilere yönelik bu tür etkinliklerin bilgi paylaşımı ve sektörel gelişim açısından büyük önem taşıdığını belirterek, “Sevgili Milas, Yatağan ve Kavaklıdere İlçesi çam fıstığı üreticileri ve ilgili herkes, sizleri 12 Temmuz saat 14.00’te Kurucuova’da düzenlenecek olan Çam Fıstığı Paneli’ne davet etmekten mutluluk duyuyoruz! Bu önemli etkinlikte sektörünüzün geleceği hakkında önemli bilgiler paylaşılacak ve deneyimlerinizin yanı sıra sorularınız da yanıtlanacak” dedi.

Çam fıstığı üretimi ile ilgilenen tüm üreticiler ve sektör temsilcileri, panelde bir araya gelerek bilgi paylaşımında bulunacak ve sektörün geleceğine dair önemli konuları tartışacaklar. Tüm ilgililer, Kurucuova Sosyal Tesis’te düzenlenecek bu panele katılmak için davetlidir.

S Cemal SÜZEROĞLU

Çam Fıstığı Paneli Daveti