SDÜ’de Yeni Rektörden Yeni Başhekime Ziyaret

Isparta SDÜ Rektörü Prof. Dr. Mehmet Saltan, Süleyman Demirel Üniversitesi Hastanesi Başhekimi olarak atanan Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Taylan Oksay’a ziyarette bulundu.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

SDÜ’de Yeni Rektörden Yeni Başhekime Ziyaret

Başhekimlik makamında gerçekleşen ziyarette, Prof. Dr. Taylan Oksay’a ve çalışma ekibine başarılar dileyen Rektör Prof. Dr. Saltan, “Hastanemiz, kalitesini her geçen gün artırarak şehrine ve bölgesine sağlık hizmeti vermeye devam edecek.” dedi.

Ziyaret sırasında Rektör Prof. Dr. Saltan, hastanenin bölgede önemli bir sağlık merkezi olmasının yanı sıra, sürekli olarak gelişen ve yenilenen hizmetler sunmasının da takdire şayan olduğunu belirtti. Hastanenin kalite ve güvenilirlik odaklı çalışmalarının, halkın sağlık hizmetine olan güvenini artırdığına dikkat çekti.

Prof. Dr. Taylan Oksay ve çalışma ekibi de Rektör Prof. Dr. Saltan’a nazik ziyareti için teşekkür ederek, hastane olarak verdikleri hizmetlerin sürekli iyileştirilmesi için çaba gösterdiklerini ve bölgedeki sağlık standartlarının yükseltilmesi için çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

SDÜ’de Yeni Rektörden Yeni Başhekime Ziyaret