“Bilgilendirme ve Farkındalık Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

“Bilgilendirme ve Farkındalık Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz”

Başkan Eren, “Halkımızın en yakın sağlık danışmanları olarak bilgilendirme ve farkındalık çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Hakan BAKAR/SİVAS-BHA

  1. Bölge Sivas Eczacı Odası Başkanı Ecz. Bahadır Eren, 14 Mayıs Eczacılık günü etkinlikleri kapsamında oda olarak düzenledikleri etkinlik hakkında bilgi verdi.

Başkan Eren, “14 Mayıs Eczacılık günü etkinlikleri kapsamında,37.bölge Sivas Eczacı Odamız ile Cumhuriyet Üniversitesi eczacılık ve sağlıklı yaşam klubü (esayak) öğrencileri ile birlikte18 Mayıs 2024 Cumartesi günü Sivas İVAPARK AVM de bir etkinlik düzenledik. AVM ye gelen misafirlerin oldukça yoğun ilgi gösterdiği etkinlik kapsamında, eczacı odamıza bağlı eczacılarımız ve öğrenci kardeşlerimizle birlikte, halkımıza ilaç etkileşimleri, ilaç kullanım şekilleri ve ilaç danışmanlığı hakkında bilgilendirmeler yapıldı, bununla beraber ücretsiz kan şekeri ölçümü tansiyon ölçümü yapılarak çeşitli ikramlarda bulunuldu. Halkımızın en yakın sağlık danışmanları olarak bundan sonraki günlerde de bu ve bu şekilde bilgilendirme, farkındalık çalışmalarımıza devam edeceğiz. Emeği geçen eczacı meslektaşlarıma ve öğrenci kardeşlerimize teşekkür ederim.” ifadelerine yer verdi.

 

“Bilgilendirme ve Farkındalık Çalışmalarımıza Devam Edeceğiz”